Domů » Zelená káva funguje a nastartuje vaše hubnutí. Ale musíte pro to něco udělat!
Hubnutí a diety

Zelená káva funguje a nastartuje vaše hubnutí. Ale musíte pro to něco udělat!

Vánoce se nezadržitelně blíží a i vás možná děsí představa, že po svátcích opět nezapnete své nejmilejší kalhoty. A kdyby jen to. Bříško je sexy jen v těhotenství, ale rozhodně ne mimo něj. Pokud jste však vyzkoušela všechno možné a přesto se vám nepodařilo zhubnout, neklesejte na mysli. Co takhle potravinový doplněk, který se stal fenoménem? Američani na něj nedají dopustit a přicházíme mu na chuť i my. O co jde? O zelenou kávu!

Co je to zelená káva?

zelena kavaMožná jste o ní již slyšela. Aby taky ne. Hltáte-li diskuze o hubnutí, stoprocentně jste narazila na zmínky o zelené kávě. Možná, že nebyly jen pozitivní – aby bylo jasno, zelená káva není zázračný přípravek, díky kterému shodíte deset kilogramů za týden. Takto to bohužel nefunguje, což platí i o všech ostatních přípravcích na hubnutí.

Zelená káva neboli green coffee má podobu nepražených zrn. Někteří lidé zaměňují nepražená zrna s nezralými, ale to je chyba. Díky tomu, že nebyla zpracována, se v nich uchoval dostatek kyseliny chlorogenové. A právě ta může „nakopnout“ vaše hubnutí.

Proč díky zelené kávě zhubnete rychleji?

Kyselina chlorogenová způsobuje pokles hladiny krevního cukru. Na ten organismus zareaguje tak, že začne rychleji pálit tuky. Příliš jednoduché na to, aby to byla pravda? Nikoliv, ale počítejte s tím, že nezhubnete „zadarmo“. Budete se muset přičinit zvýšenou pohybovou aktivitou a v nejlepším případě i změnou jídelníčku.

Odborníci potvrzují, že zelená káva funguje. Nicméně netvrdí, že díky ní zaručeně zhubnete. Green coffee napomáhá k rychlejšímu hubnutí. Zároveň působí také na psychiku, což je při hubnutí velmi důležité.

Sháníte kvalitní zelenou kávu levně?

Na trhu je množství doplňků stravy, které se liší kvalitou i cenou. My doporučujeme prověřenou zelenou kávu Naturvita cps 60, kterou vyrábí známý český producent potravinových výrobků, společnost Naturvita a.s. Veselá. V kapsli je obsaženo 45 % chlorogenových kyselin se silnými antioxidačními účinky (nebudete muset konzumovat spoustu ovoce – stačí jediná tableta) a další účinné látky. Zelená káva značky Naturvita je k dostání v lékárnách, prodejnách se zdravou výživou i ve specializovaných e-shopech.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!