Domů » Sexy kabelky jménem „crossbody“
Móda

Sexy kabelky jménem „crossbody“

My ženy kabelky milujeme. Nezáleží na tom, co v nich zrovna máme, zkrátka je musíme mít neustále při sobě. Jsou našimi věrnými společníky a vždy v nich najdeme to, co potřebujeme. Pokud sledujete aktuální módní trendy, jistě vám neuniklo, co se momentálně nosí. Nejsou to klasické kabelky přes rameno, mini kabelky do ruky či obří tašky. In jsou kabelky crossbody.

Proč právě crossbody?

Již podle názvu poznáte, o co se vlastně jedná. Kabelky crossbody se nosí „přes tělo“, mají tedy delší popruh, než klasické kabelky. Velmi stylové crossbody kabelky vyrábí Calvin Klein. Jsou k mání v mnoha barevných variantách a provedeních a určitě si z nich vyberete.

Za pozornost však stojí také crossbody kabelky od Anekke a vymazlené modely crossbody kabelek značky Desigual.

Můžete si ji vzít kamkoliv, ostudu si určitě neuděláte

Crossbody jsou velmi trendy a jsou vhodné jak do společnosti, tak na párty. Můžete si je zkrátka vzít úplně všude. Nejspíše do nich nenacpete tolik věcí, jako do klasických kabelek, ale jsou tak charismatické, že za to zkrátka stojí.

Pokud vám jde o originální design a  nadprůměrnou kvalitu, vyberte si některou ze značkových crossbody kabelek od Different.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!