Jak uspořádat skvělou jarní grilovačku?

Nemůžete-li se dočkat, až sníh roztaje a pozvete své přátele na první jarní grilování, neztrácejte čas a pusťte se do příprav již nyní. Prozradíme vám, na co byste neměla zapomenout a jak zajistíte, aby vás nezradilo vrtkavé jarní počasí.

Zahradní party stan využijete po celý rok

Ještě ho nemáte? Zahradní párty stan nesmí chybět na žádné akci – praktický přístřešek chrání hosty před nečekaným lijákem, silnými poryvy větru i ostrými slunečními paprsky. Zahradní party stany jsou k mání v širokém spektru variant a jistě nebudete mít problém vybrat tu správnou. Nejmenší mají rozměry 3×3 metry, ale narazíte i na velké stany o velikosti 6×12 metrů. Zahradní altány se však neliší jen velikostí, ale také typem konstrukce (klasická a nůžková) a kvalitou materiálu plachty. zahradni-party-stan Chcete-li mít jistotu, že vám zahradní party stan skvěle poslouží, vyberte si některý z odolných a designově atraktivních modelů ve specializovaném e-shopu t-zbozi.cz. S výběrem vám prodejce ochotně poradí.

Předpokladem blaha je dobré jídlo a pití

Nemá smysl si nalhávat, že nejlepší zážitky jsou ty gurmánské. Překvapte hosty tím, že pro ně připravíte nějakou méně tradiční pochoutku. Nemusí se přitom jednat jen o masový pokrm. Grilovat se dá i zelenina, a to na nespočet způsobů. K nejoblíbenějším grilovacím ingrediencím patří cuketa a lilek. Stačí správně nakořenit a hosté se budou olizovat ještě několik dní po akci.

V kurzu jsou tematické party (aneb vyzdobit můžete i party stan!)

Z obyčejné grilovačky se může stát nevšední akce jenom tím, že hostům navrhnete, aby se dostavili v tématickém oblečení. A když zahradní party stan vyzdobíte odpovídajícími dekoracemi, výsledek bude stát za to. Závěr patří shrnutí. Vaše první jarní grilování se stoprocentně vydaří, když nepodceníte počasí a připravíte hostům specialitu, na kterou budou ještě hodně dlouho vzpomínat.

Publikováno: 01. 02. 2017

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: jak uspořádat grilovačku | jak uspořádat zahradní party