Televizory Loewe jsou designovým skvostem

V roce 2012 se mluvilo o tom, že německou značku Loewe možná koupí Apple. Nakonec k akvizici nedošlo, ale už jen uvažování o takovém kroku vede k jednoznačnému poznání: Televizory Loewe jsou skutečně výjimečné, podobně jako Apple produkty. Loewe televizory by opravdu šly nazvat takovými iPhony mezi ostatními televizemi. Jsou jiné, nebojí se to ukázat, a rozpoznáte je hned na první pohled. Na ten druhý se do nich rovnou zamilujete, protože zvuk a obraz jsou špičkové.

Televize do moderního interiéru i na chalupu

Je jedno, jestli si zrovna vybíráte televizi na chalupu, do vašeho industriálně zařízeného obývacího pokoje, do minimalistické ložnice nebo do kuchyně ve stylu Provence. TV značky Loewe se hodí doopravdy kamkoliv. Televize tohoto výrobce se vyznačují minimalistickým designem a ostře řezanými rysy. Jsou vhodné pro zavěšení na zeď i postavení na TV stolek. Stanou se ozdobou každého interiéru.

I vy si zasloužíte prémiovou kvalitu

Běžní prodejci elektrospotřebičů televizory Loewe v nabídce nemají. Loewe není masově prodávanou značkou, cílí na zákazníky, kteří chtějí to nejlepší. Nabízí jim úhlopříčky od 43 až do 65 palců. Televizory s 55 a 65 palci jsou vybaveny OLED technologií, jež zaručuje opravdu výjimečný kontrast, přirozené barvy a detailní ostrost i při pohybu. Zážitek z tak velkého a kvalitního obrazu je obrovský. Televize Loewe je vynikající volbou pro domácí kino. Parádní je rovněž zvukový zážitek z těchto televizí.

Pevný disk je rovnou vestavěný

Televize Loewe se stávají skutečnými multimediálními centry domácností. Modely značené DR+ jsou vybaveny i vestavěným pevným diskem, takže na ně můžete přímo nahrávat pořady. Loewe má samozřejmě svou mobilní aplikaci, jež umožňuje mimo jiné sledovat program na mobilu, jste-li zrovna na cestách. A kde tedy televize německého výrobce Loewe pořídit, když je v klasických obchodech s elektronikou nemají? Hledejte v prodejnách specializovaných na prémiové zboží, třeba v AVcenter.cz.

Publikováno: 25. 04. 2021

Kategorie: Sexy elektronika

Autor: Adam