Domů » Léto 2014 je na spadnutí. Vy ještě nemáte nové plavky?
Móda

Léto 2014 je na spadnutí. Vy ještě nemáte nové plavky?

Letošní zima byla příliš krátká na to, abychom si jí dosyta užili, ale tím spíš se nabažíme teplých letních dní. Léto ještě ani nezačalo a spousta z nás vyráží k vodě nachytat první bronz. A jak jste na tom vy? Využila jste tropické víkendy k tomu, abyste potěšila okolí svou perfektní postavou? Pokud vám v tom bránila skutečnost, že jste si ještě nepořídila nové plavky, urychleně to napravte a pořiďte si model, ve kterém vaše křivky vyniknout. Seznámíme vás s trendy, které v roce 2014 letí!

Nejen pro sportovkyně

Léto v duchu aktivního sportování? Proč ne! Plážový volejbal, freesbee či jógu můžete provozovat i u vody a chcete-li se při sportování cítit pohodlně, vsaďte na dámské plavky se sportovním střihem. K těmto účelům jsou ideální dvojdílné plavky s vrchní částí, která bez problémů udrží i větší prsa a samozřejmě i dvojdílné plavky. Sportovní look je elegantní a zároveň sexy!

Sportovní plavky

Provokujte!

Znáte snad lepší místo, kde můžete bez ostychu dráždit přítomné muže (a jejich partnerky)? Léto 2014 se nese v duchu kreativity – nebojte se sáhnout po nápaditém modelu, ve kterém vystoupíte z davu. Trendy jsou proužky, rovné průstřihy a zkrátka vše, co nezavání nudou. Ukažte všem, že na to máte a staňte se plážovou módní ikonou.

plavky USA

Květiny k létu patří

Jednobarevné plavky sice nejsou „out“ a při vhodně zvoleném střihu zdůrazní vaše přednosti. Nicméně se nehodí pro všechny typy postavy, kdežto plavky s potiskem květin ano. Nejvíce sluší ženám s něžným vzezřením. A pokud taková nejste, květiny z vás éterickou bytost udělají!

Plavky s květinami

Vyberte si z nové kolekce

Hledáte další inspiraci a tip na výhodný nákup? Kvalitní, stylové a přesto levné plavky? V tom případě prozkoumejte katalog modelů kolekce 2014 na www.damske-plavky.biz. Najdete zde jednodílné a dvoujdílné plavky, tankiny, sportovní plavky i plavky nadměrných velikostí. Zkrátka a dobře takové, které se budou na vaší postavě vyjímat. Anebo tomu bude naopak? Podtrhněte svou krásu v nových plavkách a užijte si léto plnými doušky!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!