Domů » Automatické espresso – perfektní dárek nejen pro milovníky kávy
Dárky

Automatické espresso – perfektní dárek nejen pro milovníky kávy

Patříte k milovníkům voňavé kávy a nedokážete si představit den, kdy byste si svůj oblíbený nápoj nedopřáli? Nejste sami, kofein staví na nohy miliony lidí po celém světě. Ať už jde o silného „smrťáka“ nebo lahodnou sladkou kávičku, vždy se můžeme spolehnout na efektivní zahnání ospalosti a vyčerpání. A protože se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, mohli byste spojit příjemné s užitečným a nadělit si pod stromeček něco, po čem toužíte již delší dobu. Nebo snad víte o něčem lepším, než o šálku espressa?

Udělejte si radost pravým italským espressem

Pro milovníky kávy je espresso zlatým hřebem jejich kofeionové seance. Jde o jemně mletou praženou kávu, která se připravuje v kávovaru prostřednictvím změkčené vody (o teplotě cca 90°C a tlakem 15 barů). Pravé italské espresso by mělo z kávovaru vytékat přesně 25 sekund a obsahovat 30 ml vody. A přesně tímto způsobem za vás může nápoj připravit některý ze přístrojů DeLONGHI. Espresso DeLONGHI je typické hutnou krémovitou pěnou, díky které je požitek z nápoje ještě intenzivnější.

Vybrat si můžete mezi pákovými (levnější) a automatickými espressy. Druhý zmíněný typ přístrojů se chlubí možností zvýšení či snížení intenzity a aroma kávy. Jediným stiskem tlačítka si tak můžete vybrat mezi dlouhou jemnou a krátkou silnou kávou. Některé z modelů disponují i dalšími zajímavými funkcemi, jako je nahřívání hrníčku, nastavení množství vody do vašeho oblíbeného šálku a spoustou dalších „blbůstek“, které vám proces přípravy ještě více zpříjemní a ulehčí.

Přístroje DeLONGHI navíc vynikají vytříbeným designem a stanou se ozdobou vaší kuchyně. Skvělým příkladem je DeLONGHI ECAM 23.450 S, který je vlajkovou lodí. Neméně působivé jsou samozřejmě i levnější přístroje.

Všechny aktuální modely DeLONGHI najdete u známého elektro specialisty LevnéElektro.cz. Objednat si je můžete z pohodlí domova, nebo si pro ně dojít osobně do některé z mnoha kamenných prodejen. Automatický či pákový kávovar patří mezi praktické dárky, které vás nebo obdarovanou osobu budou těšit po celý rok.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!