Jakými netradičními vánočními dárky potěšit svou rodinu?

Velké oblibě se v posledních letech těší právě i praktické dárky, které si své místo na slunci získají poměrně rychle. Jak je to možné a jaké dárky by to mohly být?

Ano, v posledních letech je z více důvodů udržovat domácnost krásně čistou, ale ještě více TRENDY je mít čistou domácnost takovým způsobem, aby neubíral možný čas strávený s rodinou nebo strávený oblíbenými aktivitami. Proto jsou moderní pomocníci navrhováni a vyráběni tak, aby potrhli svým designem vkus a zároveň i praktičnost. Jsou neuvěřitelně efektivní, ale ovládání i práce s nimi jsou tak snadné, jako byste si hráli. Proto je ocení moderní maminky i tradiční babičky a dědové, kterým se zalíbí rychlost, šikovnost a úleva při práci.

Věrný pomocník stále po ruce

Sem tam upadne drobek na klávesnici, od stolu na podlahu, autosedačku nebo na pohovku – možná také nějaký ten chloupek z mazlíka nebo vlasy. Není potřeba hledat koště, smetáček s lopatkou a ani lovit velký vysavač. Malý a velice šikovný pomocník ukáže, co umí! Ocení nejen mamky dětí, ale i babička s dědou, kteří mají rádi pořádek rychle a bez námahy.

Praktický a lehký ruční vysavač Kärcher CVH 3 PLUS budete mít stále po ruce a úklid s ním bude vždy rychlý a pohodlný. Vysaje nečistoty z každé skuliny vašeho domova ale i v autě, šuplících a pohovce. Zvládne drobky, prach, chloupky, písek a při nejvyšším výkonu i hrubé nečistoty. Díky hygienickému filtru HEPA 12 a omyvatelnému systému ocelové síťoviny předchází víření prachu a zápachu při vysávání. Proto je vzduch vždy čistý. Při nižším výkonu vydrží až 20 minut. Ideální tedy i pro úklid před návštěvou. Je lehounký a skladný, můžete ho půjčit i dítěti.

Elektrická škrabka – zázrak pro ruce v teple!

Nikdo nemá moc rád škrábání autoskla, když venku mrzne. Nikoho asi nebaví tlačit a snažit pro skvělý výhled odstranit každý centimetr ledu, a ještě k tomu na všech oknech. Řešením může být teploučká garáž nebo pomocnice, se kterou máte hotovo frk mrk. To zkrátka ocení každý, kdo si musí každé ráno na škrábání přivstat.

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Elektrická škrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Můžete koupit škrabku i s letní sadou pro krásně čistá okna.

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

Zajímá vás, jak škrabka funguje? Mrkněte na video:

https://www.youtube.com/watch?v=pO4Zbo5MlYo

I mytí oken může být radost!

Krásně nablýskaná ona, dlaždice, skla i zrcadla při minimálně námaze a bez bolestí zad a rukou – no to jo skoro jako dar z nebes. Možná byste sama takový dárek ocenila. U tohoto pomocníka platí, že tlačení je spíše na škodu a lehký ladný tah přinese kýžené výsledky. Tento dárek je pro všechny milovníky čistého a nablýskaného domova i pro ty, kteří už tuto činnost chtějí mít rychle za sebou.

S okenním vysavačem Kärcher WV 6 PLUS MULTI EDITION umyjete okna rozhodně rychleji než tradičním způsobem. Takže bolavá záda i ruce už nebudou problém. Rozmývák s žínkou nahradí kbelík s vodou i hadr a flexibilní delší stěrka nejen odsaje nečistoty, ale povrch rovnou i vyleští. Takže žádné šmouhy, žádní kocouři a žádné kapky na parapetu. Baterie vydrží celých 100 minut v kuse, takže poslouží pro čištění celého domu. Na displeji ostatně rovnou vidíte, kolik času ještě zbývá. Okenní vysavač hravě zvládne čistit rohy, spodní okraje čištěných ploch, obklady, desky, zrcadla i sprchový kout. Navíc si stěrky můžete podle barev přehledně roztřídit podle barev.

Efektivní úklid domova zcela bez chemie – pára se o to postará!

Tímto dárkem potěšíte maminky s dětmi, majitele mazlíků i milovníky čistoty šetrné k životnímu prostředí! Jeden pomocník pomůže vyčistit klidně celý dům!

Máte v rodině novopečenou maminku, nebo milovníky koček, psů, morčat a papoušků nebo jen milovníky šetrných prostředků? Pak si je Parní čistič SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM naprosto získá. Jedná se o edici s nástavci pro čištění celého domova od oken přes koupelnu až po kuchyň – i v případě zažraných nečistot. Na jednu nádrž vyčistíte až 75 m2. V sadě jsou 2 speciální utěrky z mikrovlákna na podlahu a jedna na plochy. Díky čištění horkou parou je možné v domácnosti odstranit 99,99 % bakterií, virů a koronavirů. Pára proniká do hloubky a vtahuje tak nečistoty nebo vodní kámen napovrch do utěrek. Automaticky tak odstraňuje i zápach a plíseň. Utěrky poté dáte vyprat a můžete opakovaně používat. Tento parní čistič je navíc tak skladný, že nezabere víc než jednu poličku v komoře.

Mrkněte, jak přístroj funguje:

https://www.youtube.com/watch?v=0_l9m4rn-sU

A pokud chcete radost z dárku umocnit – můžete k čističi přidat i dárkové poukazy na pomoc při úklidu. To určitě ledy prolomí.

Zaujaly vás tipy, ale říkali jste si, že by se vašim blízkým možná hodilo i něco dalšího? Mrkněte na www.karcher.cz a vyberte dárek přesně na míru.

Publikováno: 05. 12. 2023

Kategorie: Dárky

Autor: Adam