Návod, jak se zbavit nechtěných tukových zásob a získat postavu snů

Snažíte se odbourat poslední přebytečné kilogramy a centimetry v problematických partiích a prostě to nejde? Centimetry už nechtějí mizet a vaše postava pořád nevypadá tak, jak si představuje. Zapomeňte na drastické diety a raději zvolte moderní metody pro tvarování postavy.

Injekční lipolýza pro odstranění tuku a zmírnění celulitidy

Problematické partie, jako jsou bříško, stehna či hýždě se hubnou velmi obtížně. Vytvarovat postavu podle představ tak nemusí být vůbec nic jednoduchého. Ještě že existuje pomoc v podobě moderních metod, jako je například injekční lipolýza. Jde o manuální techniku, při které se do tukové tkáně v problematické partii aplikuje účinná látka. V případě injekční lipolýzy jde například o lecitin, který vyvolá štěpení tukových buněk, či želatinové vodní báze. Dalším krokem je vyloučení pomocí lymfatického systému pryč z těla. Efekt ošetření se rozvíjí přibližně po dobu čtyř týdnů, kdy funguje aplikovaná účinná látka. Pro výraznější výsledky je dobré lipolýzu několikrát opakovat. Příjemným bonusem při tomto ošetření je redukce celulitidy, protože aplikovaná látka pomáhá zjemnit a vyrovnat nerovnosti pokožky. Také vlastní snížení výskytu tukových buněk vede k menšímu výskytu celulitidy.

Další možnost, jak zkrotit problematické partie

Alternativou pro boj s problematickou partií je kryolipolýza. Jde o neinvazivní ošetření, kdy jsou tukové buňky mraženy a následně opět vyloučeny z organismu. Důležité je vybrat si ošetření prováděné profesionálním certifikovaným přístrojem Zeltiq CoolSculpting®, který poskytuje ochranu okolní tkáně v podobě gelové membrány a vhodného nastavení. Kryolipolýzou je možné ošetřit partie, jako jsou bříško, hýždě, paže, boky, stehna a podobně. Efekt ošetření se opět rozvíjí postupně v následujících třech měsících.

Své tělo svěřte do rukou profesionálů z osvědčené kliniky

U ošetření s cílem eliminovat tukové buňky je důležité zvolit estetickou kliniku, která nabízí certifikované metody a přístroje. Jedině tak se totiž dostaví kýžené výsledky. Profesionální ošetření v příjemných podmínkách a s odbornou konzultací nabízí estetická klinika Mediestetik. Pobočky najdete v Praze a v Teplicích. Nezapomeňte si také prohlédnout zbývající nabídku ošetření nejenom těla, ale i obličeje.

Publikováno: 01. 08. 2018

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: estetická klinika | kryolipolýza