Tipy na skvělé trojkombinace s autosedačkou

Sháníte nový kočárek a nevíte si rady s výběrem? Chystáte-li si pořídit také autosedačku, poohlédněte se v kategorii takzvaných trojkombinací. Oproti dvojkombinacím, které mají vyjímatelnou korbičku a později je lze složit na sporťák, obsahuje navíc právě autosedačku. Autosedačku je možné připojit k podvozku pomocí adaptéru a rychle dítko přepravit bez nutnosti přidělávání korbičky. A které modely stojí za pozornost? Možná si nakonec vyberete jeden z následujících.

Kočárek Lally od Nellys

Sehnat kvalitní kočárky trojkombinace s autosedačkou za cenu kolem deseti tisíc korun není snadné, ale model Lally od Nellys potvrzuje, že takové existují i v této cenové kategorii. Stabilní kočárek s odpruženými koly je vhodný také na procházky mimo město – velmi dobře si poradí i na nerovném terénu a rozhodně vás nenechá ve štychu. Elegantní kočárek má rám z lehké hliníkové konstrukce, praktická nafukovací kola, otočná přední kola s aretací, centrální brzdu Easy Stop, prostorný nákupní košík se zapínáním na zip, nastavitelnou rukojeť z eko kůže a další prvky, díky kterým jsou možnosti využití kočárku ještě širší. Autosedačka pro děti od 0 do 11 kg se na podvozek montuje pomocí adaptéru Click'N'GO. nellys

Britax Go Next

Model Go Next od Britaxu sice mezi klasické kočárky trojkombinace nepatří, protože v základu autosedačku nemá. Je však kompatibilní se všemi autosedačkami Britax Römer, což lze považovat za výhodu. Můžete si vybrat takovou, která vám nejvíce vyhovuje. Britax Go Next stojí téměř třikrát tolik co kočárek Lally (a to bez autosedačky), ale nabízí vyšší míru komfortu a více „vychytávek“. Mimo to jde o exkluzivnější značku, což se na ceně také podepíše. britax Pokud vás kočárky zaujaly, přečtěte si o nich více na webu prodejce Babytera.cz. V nabídce najdete i jiné modely kočárků, autosedaček a souvisejícího sortimentu.

Publikováno: 20. 06. 2017

Kategorie: Děti

Autor: Adam