Na kolo ve velkém stylu

Jízda na kole patří mezi nejoblíbenější volnočasové aktivity a nemohou ji konkurovat ani populární kolečkové brusle. Kolo představuje ekologický a poměrně rychlý způsob dopravy a zároveň jednu z možností, jak zhubnout a zformovat postavu. Pokud vaše kolo doposud přehlížely, měly byste to napravit a sem tam si na něm vyrazit. V případě, že znáte všechny cyklistické stezky ve vašem okolí nazpaměť, vezměte kolo na dovolenou. Cyklovýlety patří k nejintenzivnějším zážitkům a pobyt v přírodě díky nim dostane zcela nový rozměr. Chcete-li se během jízdy cítit pohodlně a zároveň dobře vypadat, nevyhnete se nákupu vhodného oblečení.

Nepodceňujte cyklistickou výbavu

 Aby byla jízda na kole opravdovým zážitkem a zároveň bezpečná, měli byste investovat do nejrůznějších doplňků. Naprostým základem je kvalitní helma – bez té byste se na silnici vydávat neměli. Nemusíte se za ní stydět, moderní helmy se pyšní stylovým designem a vypadají k světu. Podstatný je i samotný výběr oblečení. Během jízdy se (většinou) pořádně zapotíte a podle toho by měla vypadat vaše garderóba. Zbavte se uniformity a pořiďte si cyklistický dres na míru. Vlastní barevná kombinace a potisk vás učiní nepřehlédnutelnými. Sportovní obleční na zakázku vám padne jako ulité a stanete se v něm středem pozornsti.

Sportovní oblečení, které nemá nikdo jiný

Dresy i cyklistické bundy na míru vyrábí česká společnost Eleven Sportswear. V nabídce najdete oblečení a doplňky pro další sporty, jako je in-line bruslení, lyžování či baseball. Výrobce myslel na všechno a v sortimentu najdete i sportovní ponožky s potiskem, mikiny s kapucí, ale i návleky, čelenky či cyklistické kombinézy na míru. Těšit se můžete na vysoce kvalitní materiály a přijatelné ceny. Kompletní přehled produktů najdete na webu eleven.cz.