Domů » Vtipná trička s potiskem nesmí chybět ani ve vašem šatníku
Móda

Vtipná trička s potiskem nesmí chybět ani ve vašem šatníku

Dospěla jste k závěru, že by váš šatník potřeboval trochu provětrat? Pár nových stylových kousků se do něj určitě ještě vejde a když ne – jistě jim ráda uvolníte prostor. Ale co když vás už omrzela móda, kterou nosí každá druhá a toužíte po něčem originálním? Máte-li ráda humor, filmy, seriály nebo počítačové hry, vydejte se s námi na nákupy na Hoodie.cz. Prodejce nabízí mikiny a trička s potiskem, které jen tak někde nenajdete. Přišel čas, abyste svému okolí dala jasně najevo svůj vytříbený vkus!

Trička s vtipným potiskem jsou vůbec populárním artiklem, nicméně ta na Hoodie.cz rozhodně nepatří k tomu, co jste už „někde“ viděla. A kdy jindy nakupovat, když prodejce nabízí akci 3+1? Chcete-li udělat radost svým blízkým nebo si jen zkrátka doplnit zásoby oblečení, máte možnost. Při pohledu na široký sortiment však pravděpodobně nakoupíte ještě více stylových kousků.

I váš partner jistě má svůj oblíbený seriál či počítačovou gamesku. Určitě by nepohrdl tričkem s nápisem „Trust me I’m an engineer“ (Věř mi, jsem inženýr) nebo „Keep calm and finish him“ (Zůstaň v klidu a doraz ho) na motivy oblíbené mlátičky Mortal Kombat.

Vraťme se však k vám. Nebylo by fajn, umlčet své okolí hláškou „I woke up like this“ (Už jsem se takhle probudila)? A co teprve „My level of sarcasm has got to the point where I don’t know if I’m kidding or not“ (Úroveň mého sarkasmu se dostala do bodu, kdy nevím, jestli si dělám srandu, nebo ne). Ale nejde jen o vtipné hlášky, v e-shopu natrefíte i na povedené ilustrace. Hipsterská kočka, stormtrooper stylizovaný do loga Oakland Riders a množství dalších designových libůstek. Uznáváme, že některá trička s vtipným potiskem jsou určena pro geeky 🙂

Mohli bychom pokračovat ještě dlouho, protože nabídka motivů je opravdu pestrá. Tak hurá na Hoodie a vyberte si sama. Zboží budete mít doma obratem a v kvalitě, za kterou se nebudete stydět.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!