Zajeďte si do Štatlu prodloužit vlasy

Dlouhé a husté vlasy jsou snem každé ženy, jenomže ne ke všem z nás nebyla příroda tak štědrá. Máte-li problém s padáním vlasů a i přes svědomitou péči vám nehoustnou, pravděpodobně jste již přemýšleli nad jejich umělým prodloužením. Prodloužené vlasy jsou velmi efektivním způsobem, jak dosáhnout dlouhých a husté kštice během jedné návštěvy kadeřnického salonu. Při výběru toho správného však buďte opatrné, některé metody prodlužování nevypadají přirozeně a navíc při nich dochází k zasukování spojů a poškozování vlasového vlákna. A právě v tom se liší prodloužení vlasů Glen Lenghts, které je aplikováno s využitím nejnovější technologie na bázi ultrazvuku.

Přirozeně prodloužené vlasy

Kadeřnický salon HAIR STYLE – Vlaďka Hrubá nabízí profesionální prodloužení vlasů Glen Lenghts. Jedná se o celosvětově uznávanou značku s tradicí, se kterou se ostatní metody nemohou rovnat. V čem spočívá zásadní rozdíl? Především v kvalitě vlasů, které se necuchají a vydrží velmi dlouho. Spoje provádí zkušená kadeřnice a to tak, aby byly čisté a téměř neviditelné. Jen tak může být dosažen maximální efekt, který je pro GL typický. Kadeřnice jsou odborně proškolené a dovedou prodloužené vlasy rozmístit tak, aby vlasy vypadaly přirozeně a v určitých partiích nevznikaly shluky. Na místě je i správně zvolená barva a sestříhání připevněných vlasů do účesu tak, aby navazovaly na vaše přírodní vlasy.

Dohodněte si osobní konzultaci zdarma

Pokud vás vidina přirozeně hustých a zdravě vypadajících vlasů zlákala natolik, že jste začaly o prodloužení uvažovat, není nic jednoduššího, než si v salonu HAIR STYLE – Vlaďka Hrubá domluvit osobní schůzku. Na ní vám některá ze zkušených kadeřnic provede diagnózu vlasového vlákna a vysvětlí vám vše, co prodloužení vlasů obnáší. Uvedete-li v telefonu kód VLASYNETBRNO, dostanete jako pozornost kartáč pro údržbu prodloužených vlasů.