Muži milují sexperimentátorky. Jak se jí stát?

Říká se, že láska prochází žaludkem, což je dozajista pravda, ovšem stejně tak prochází i postelí. A ačkoliv se najde pár výjimek, v rámci jejichž životů nehraje milování podstatou roli, ve většině vztahů je sex velmi důležitý. Ale co když jste spolu již delší dobu a zdá se vám, že se vašemu partnerovi do postelových hrátek nechce s takovým nadšením jako na začátku? Nemějte mu to za zlé, možná toho jen má hodně v práci... Anebo mu klasika zevšedněla, což je naprosto přirozené. Na vás je, abyste ho opět dostala do varu. Docílíte toho poměrně snadno – ukažte mu, že jste rozená sexperimentátorka!

Co zahrnuje základní výbava sexperimentátorky?

Na misionářské poloze samozřejmě není vůbec nic špatného, ale jen do té doby, dokud nepředstavuje vrchol každodenního sexu. Jakmile do hrátek zahrnete hračky pro dospělé, otevřou se vám nové obzory. K naprostému základu přitom patří vibrátory a dilda. Pokud žádného „robertka“ nemáte, měla byste to okamžitě napravit. Vyberte si vhodnou velikost a tvar – a ukažte partnerovi, že si TO umíte udělat i bez něj! Garantujeme vám, že dlouho v nečinnosti nevydrží a ochotně přidá ruku k dílu.

Erotické prádlo a oblečky jsou sázkou na jistotu

Překvapte partnera tím, že se nasoukáte do erotického prádla, které je mnohem smyslnější než to, co běžně nosíte. Anebo jděte ještě dál a zahrajte si s ním na někoho úplně jiného. Obleček zdravotní sestřičky, sněhurky, nebo třeba sexy zrzavá paruka rozvíří stojaté vody vášně velmi intenzivně!

Podívejte se s ním na „péčko“

Máte hrůzu z toho, že svého partnera přistihnete při sledování hanbatého filmu? Ale no tak! Pořiďte mu to nejrajcovnější DVD a podívejte se spolu s ním. Načerpáte spoustu tolik potřebné inspirace a milování vás opět začne bavit. Průzkumy jasně potvrzují, že se ženy dívají na „péčko“ velmi rády, jen se to bojí přiznat nahlas.

Udělejte si výlet do e-shopu s hračkami pro dospělé

Možností, jak sexperimentovat, je velmi mnoho. Nejlépe uděláte, když se vydáte do sexshopu a vyberete si hračky podle vlastního uvážení. A vůbec nejlepší by bylo, kdybyste se mezi všemi těmi vibrátory, vakuovými pumpami, španělskými mouchami a dalšími skvělými věcmi poohlédla společně s partnerem. Uvidíte, že i nákup v sexshopu je nevšední zážitek, který vám zvedne náladu a příjemně vás naladí do postele. Pokud si nevíte rady s výběrem dilda, podívejte se na následující video: https://www.youtube.com/watch?v=9Wi7-ZZpgvI

Publikováno: 14. 06. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam