Proč patří do dětské postýlky mantinely "cop"?

Již brzy přijde na svět váš první potomek? V tom případě určitě prožíváte radostné, láskyplné, ale také krušné období, kdy neustále přemýšlíte, co ještě obstarat, aby vašemu miminku po příchodu na svět nic nechybělo. Máte už nový kočárek, zásobu plen, oblečení, postýlku i nějaké ty hračky? Možná jste, ale zapomněli na mantinely neboli nárazníky do dětské postýlky. Postýlka totiž bude hned první měsíce místo, kde bude váš kojenec trávit většinu svého času, a proto je na místě mu zajistit pohodový, klidný a bezpečný odpočinek. V tomto článku jsme pro vás sepsali pár důvodů, proč by mříže dětské postýlky měly zahrnovat také ochranné mantinely typu cop.

Co jsou mantinely cop?

Jedná se o kvalitní nárazníky, které představují naprostou ochranu miminka před zraněním. Jakmile vaše ratolest začne dělat první krůčky a skákání v postýlce bude na denním pořádku, jsou mantinely do postýlky cop na mříže postýlky opravdu skvělou prevencí před případným nárazem. Pokud byste však nárazníky neměli, je větší šance, že se dítě o sloupky mříží uhodí. Zároveň nezapomínejte, že rodiče jsou za své děti zodpovědní, tudíž zajistit bezpečí novorozence je primární záležitostí.

Proč je na místě mantinely pořídit?

Jakmile dítě pochopí, že ani sloupky mříží dětské postýlky nejsou nic, co by nemohlo překonat, bude se snažit z postýlky vysvobodit. Při neustálých pokusech vyskočit na zábradlí by se mohlo stát, že snadno přijde k úrazu.

Kde zakoupit kvalitní mantinely do dětské postýlky?

Veškeré dětské zábavní, ochranné i učební pomůcky můžete objednávat na e-shopu Ready4Kids.cz, kde zároveň máte k dispozici široký výběr mantinelů cop v různém barevném provedení, tvarech i vzory.

Publikováno: 07. 03. 2022

Kategorie: Děti

Autor: Adam