Domů » Přispívejte na dobrou věc s každým nákupem na internetu
Finance

Přispívejte na dobrou věc s každým nákupem na internetu

Přáli byste si pomáhat? Dopřát dětem s mozkovou obrnou kurzy znakového jazyka? Pomoct získat roušky a dezinfekce pro klienty Diakonie ČCE Brno? Zajistit, aby senioři z plzeňské Domovinky netrávili Nový rok o samotě? A co kdybychom vám řekli, že přitom nemusíte utratit ani korunu?

Přesně tak funguje nový doplněk do prohlížeče od Podpořit.cz. Nainstalujete si ho do prohlížeče, a kdykoliv nakoupíte v některém z partnerských obchodů, až 25 % z ceny půjde na dobrou věc!

Každá koruna se počítá

Aktuálně přes Podpořit.cz nakupuje na e-shopech zhruba 600 lidí, autoři projektu však věří, že v Česku je daleko více dobrých srdcí. Bohužel o Podpořit.cz ví poměrně malé množství lidí. Marketingový tým se snaží, jenže na každého člověka, který začne Podpořit.cz používat, vynaloží v reklamní kampani průměrně 100 Kč. Takový uživatel poté za 5 let daruje v průměru 1000 Kč. Ti, kdo přes internet nakupují častěji, samozřejmě ještě více a v dnešní době, kdy je kvůli koronaviru online nakupování populárnější, má myšlenka skutečně potenciál.

Právě proto projekt Podpořit.cz spustil kampaň #MysliSrdcem na portálu Hithit.com a snaží se vybrat peníze na své další aktivity. Pomůžete? Tohle je jen jednou jedinkrát, kdy musíte utratit peníze z vlastní kapsy. Jakmile začnete používat rozšíření do prohlížeče, půjdou peníze z kapsy obchodníka.

Nainstalujte si doplněk do prohlížeče

Chtěli byste také pomáhat, aniž by vás to něco stálo? Nainstalujte si doplněk do prohlížeče Google Chrome či Opera a pak prostě jen nakupujte, jak jste zvyklí. Pokud otevřete nějaký partnerský obchod, rozšíření vás upozorní, a když zde nakoupíte, procentuální částka z vámi utracených peněz bude věnována projektu Podpořit.cz na dobré účely. Přímo na webu Podpořit.cz si také můžete prohlédnout zapojené e-shopy. Je jich celá řada – například Mall.cz, Notino, Douglas, Booking, Kiwi, Flixbus, Aliexpress, Zoot a mnohé další. Chcete-li na dobrou věc věnovat více peněz, nakupujte častěji v těchto obchodech.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!