Pro regály najdete uplatnění i doma

Přemisťováním věcí z místa na místo ničeho nedosáhnete. Bydlení zkrátka není nafukovací a úložné prostory se dříve nebo později zaplní. Pokud jste vyzkoušela již všechny možné i nemožné způsoby, jak se s nedostatkem místa vypořádat, ale bezvýsledně, nezoufejte. Máme pro vás méně tradiční, ale stále oblíbenější řešení! Hromadění věcí je přirozený proces a jen málokdy se rozhodneme k radikálnímu řešení – vyhodit vše, co už pravděpodobně nikdy nebudeme potřebovat. Červíček v hlavě nám totiž neustále podsouvá pochybnosti a tak si vždy položíme otázku:“Co když se nám to ještě bude hodit...?“ Odpověď znáte.

Co se nevleze do skříně, pojme regál!

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak lépe uskladnit věci, jsou vestavěné skříně na míru. Můžeme si je nechat vyrobit tak, aby se toho do nich vlezlo mnohem více než do běžných skříní. Přesto však nepředstavují ultimátní řešení, které bychom mohli využít všude. Nebo snad máte vestavěné skříně i ve spižírně a v garáži? Kromě toho mají omezenou nosnost a nepojmou těžší břemena. Kovové regály ano! Čtete dobře, regálový systém je nepostradatelný nejen v obchodech, prodejnách a skladech, ale stejně tak ho upotřebíte i doma. Jeho přednosti jsou jasné – vysoká nosnost, spousta odkladního prostoru, mobilita a nízká cena.

U jednoho z nejznámějších českých výrobců, společnosti EU REGALY CZ, si můžete nakonfigurovat vlastní řešení tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. V jednoduché aplikaci na webu eu-regaly.cz nastavíte parametry regálu a typ polic a zobrazí se vám výsledná cena.

Co se týče samotných regálů, můžete je využít na cokoliv. Poslouží jako odkladiště na nářadí, barvy, ale stejně tak i na knihy nebo šanony. Vynikají precizním zpracováním a ostudu vám neudělají ani v pracovně nebo dětském pokoji. Police z tvrzeného plastu jsou snadno omyvatelné a lze je vyčistit libovolným přípravkem. Přesto, že jde o plast, je jejich nosnost až 150 kg na jednu polici. Pokud se nespokojíte ani s touto hodnotou, jednoduše zvolíte kovovou variantu.

Regály do domácnosti se dodávají se smontovanými bočnicemi a jejich konečná montáž je tak otázkou několika minut.

Foto: eu-regaly.cz

Publikováno: 05. 06. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: eu regály | regály | regály do domácnosti