Získejte intenzivní opálení s opalovací kosmetikou BODYBE

Kdo z nás by si nepřál mít po celé období, kdy nosíme šaty, trička a tílka krásné opálení, jež vydrží po dlouhý čas? S přispěním kvalitní opalovací kosmetiky je nám takové opálení dostupné. Zároveň nás umí chránit a pokožce zajistí vše potřebné, aby byla hydratovaná, hezká a celkově působila neodolatelně. Na našem trhu můžete koupit kvalitní produkty určené k opalování, ale i zaměřené o péči o pokožku po opalování, od společnosti BODYBE. Pokud ji vyzkoušíte, jistě budete spokojeni a získá si vaši přízeň tak, jako si ji získala u mnoha známých osobností i běžné populace.

Opalovací olej pro intenzivní opálení s třpytivým efektem

Společnost BODYBE a její řada SUN CARE, vás bude při opalování doslova hýčkat. Vyzkoušet můžete např. opalovací oleje SPF 6 pro intenzivní opálení s třpytivým efektem ve čtyřech různých variantách. Jednou z nich je varianta opalovacího oleje Kakao s vůní Piña Colada. Obsahuje mandlový, kokosový, hroznový a olivový přírodní olej, vitamin E a beta karoten. Pokožku chrání před vysušováním a stárnutím. Také napomáhá k dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Dodává potřebnou hydrataci, obsahuje bronzové třpytky, lehce se roztírá, podporuje přirozený proces opalování a poskytuje ochranu před UV zářením. Stačí je protřepat a nanést na pokožku vystavenou slunečním paprskům. Aplikuje se před zahájením slunění, a v případě, že se potíte, koupete nebo osušujete, se aplikace opakuje k udržení ochrany.

Zklidnění pro pleť po celodenním slunění

Je vhodné používat i produkty určené k péči o pleť po opalování. Vyhovět vám může např. COOLING GEL – Hojivý chladivý gel po opalování s 100 % ALOE VERA. Poskytuje chladivou úlevu suché pokožce po dni stráveném na slunci. Zklidňuje a zjemňuje pokožku, hydratuje a osvěží. Šťáva z aloe vera je bohatá na minerály, vitaminy enzymy a stopové a další prvky.

Publikováno: 10. 05. 2022

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam