Domů » Jste bez partnera a potřebujete rekonstruovat bydlení?
Bydlení

Jste bez partnera a potřebujete rekonstruovat bydlení?

Ne každá žena má to štěstí, že za ní stojí pevná opora v podobě dokonalého partnera. Takového, který by zajistil ryze mužské záležitosti, jakým rekonstrukce bydlení bezesporu je. Pokud jste sama, jako kůl v plotě, budete se muset obrátit s prosbou o pomoc jinam. Na druhou stranu – profesionální zedníci a řemeslníci beztak zvládnou rekonstrukci lépe, než případný partner. A kdo ví, třeba se mezi nimi najde někdo tak šikovný, že si ho rovnou necháte doma.

Pokud nevíte, kde najít vhodnou pracovní sílu a vaše známé vám nejsou schopné doporučit jediné jméno, dejte se do hledání vhodného zedníka samy. Využijte databáze živnostníků a firem a dopátrejte se k vhodnému výsledku. Vhodným výsledkem rozumějte jednotlivce a nebo firmu, kteří jsou schopni dát vaši střechu nad hlavou do pořádku.

Nezapomeňte si zjistit, kolik vás bude práce profesionála stát. Doby, kdy byla zedničina špatně placeným řemeslem, jsou dávno pryč. Na internetových stránkách daného zedníka jistě najdete ceník zednických prací, podle kterého zjistíte, na kolik vás zednické práce vyjdou. Nezapomeňte na cenu materiálu, se kterou je nutno počítat. Stačí zadat do vyhledávače název materiálu a slovo ceník (kupujete-li např. tvárnice Ytong, zadejte „Ytong ceník“).

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Já tohle řešila zcela nedávno kdy jsme potřebovali udělat střechu a doma jsme samé ženské. Hodně sem si četla recenze atd. oslovili jsme pak firmu http://strechyfrancie.cz/ a za mně hodnotím kladně profesionalitu i přístup, pevně věřím že i práce a výsledek budou složit spoustu let

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!