Mladý ječmen Naturalis - zelená bomba pro váš organismus

Zdá se, že lidstvo, alespoň co se se péče o zdraví týče, není tak úplně ztraceno. V minulých dekádách jsme se o to, co jíme, příliš nestarali a zdravá výživa se týkala jen poměrně úzké skupiny lidí. Současná generace ale vytušila, co je důležité a již několik let zažívají boom takzvané zelené potraviny. Jednu z těch nejprospěšnějších vám dnes představíme. Seznamte se s mladým ječmenem Naturalis, kterému se přezdívá jako nejmocnější zdroj přírody.

Účinky mladého ječmene

Hned na úvod zdůrazňujeme, že zelené potraviny nejsou lékem a neslouží k léčbě nemoci. Zelený ječmen je doplněk stravy, který obsahuje kompletní soubor všech důležitých živin a jeho pravidelnou konzumací podpoříte fungování všech procesů v organismu, posílíte imunitu a v neposlední řadě schopnost regenerace. V podstatě jde o 100% přírodní náhražku uměle vytvořených vitaminů a doplňků stravy. Odborné výzkumy potvrdily, že mladý ječmen skutečně obsahuje potřebné látky a to v takové formě, kterou tělo vstřebá mnohem efektivněji.

Prvotřídní kvalita pochází z Utahu

jecmen-naturalisMladý ječmen není všelék a přestože většina lidí jeho účinky pocítí takříkajíc „na vlastní kůži“, může se stát, že někteří jedinci nezaznamenají žádné změny. Podstatný vliv má kvalita ječmene, respektive způsob zpracování a uchování. A právě proto jsme zmínili mladý ječmen Naturalis, který vyrábí americká společnost Organic by Nature (zal. v r. 1993 Davidem Sandovalem). Mladý ječmen Naturalis se pěstuje v americkém státě Utah ve vysoko položených horských oblastech v místech, kde kdysi bývalo sladkovodní jezero. Výživná půda, čistý vzduch, perfektní načasování sklizně (ječmen se sklízí, když jeho výhonky dosáhnou 20 – 25 cm) a zpracování při ideální teplotě – to jsou základní předpoklady k tomu, aby byla kvalita produktu stoprocentní. Tu od mladého ječmene Naturalis garantuje celá řada mezinárodně uznávaných certifikátů. Mladý ječmen Naturalis je vhodný pro každého, kdo chce posílit svůj imunitní systém, vyzrát nad stresem, alergiemi... zkrátka a dobře dostat do organismu vitamíny a minerály, které tělo zocelí. 100% šťávu z mladého ječmene Naturalis. Tento doplněk stravy patří mezi nejkvalitnější zelené potraviny na trhu a na rozdíl od produktů, které distribuují jiné prodejci, si lze kvalitu a recenze snadno ověřit.

Publikováno: 01. 07. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: mladý ječmen naturalis | účinky mladého ječmene