Má problémy s erekcí? Přečtěte si, co je způsobuje a jak je řešit

Problémy s erekcí jsou zlým snem každého muže, radost ale nedělá ani nám ženám. Tak rády bychom někdy chtěly sex, ale partnerovi to nejde. Jak vyřešit problémy s erekcí? Jako první je třeba zjistit, co je jejich příčinou, a tu se potom pokusit odstranit.

Co způsobuje problémy s erekcí?

Problémy s erekcí obvykle přicházejí s přibývajícím věkem. S tím bohužel nic neuděláte. Mnohem víc si pánové škodí i sami, a to špatnými návyky. Netýká se některý z následujících prohřešků i vašeho muže? K impotenci přispívají cigarety. Kouření zužuje cévy a snižuje průtok krve, což vznik erekce a její udržení značně znemožňuje. Další kapitolou je alkohol. Ve větším množství je učiněným zlem, při pravidelném užívání má na tělo (i erekci) velmi neblahé účinky. Dále erekci brání nedostatečný pohyb a nekvalitní strava z fast foodů. Problémy mohou být i psychologického rázu: stres, úzkosti, nejistota nebo nervozita. Vliv mají také některé léky, obzvlášť ty na vysoký tlak.

Jak vyřešit problémy s erekcí?

Impotence se dá (částečně) řešit úpravou životního stylu. Cigarety prokazatelně škodí tělu na více frontách, je tedy na místě s nimi jednou pro vždy skoncovat. Stejně tak škodí nadměrná konzumace alkoholu. Dvě nebo tři piva jednou za čas samozřejmě nevadí. Zaveďte doma zdravý jídelníček, konzumujte hodně zeleniny a mimo domov se raději stravujte v kvalitních restauracích než rychlých občerstveních. Zařaďte do života více pohybu. Vy získáte pěknou postavu, muž pevnou erekci. Rovněž potíže spojené s psychikou jdou částečně řešit úpravou životního stylu. Nejdůležitější je odstranit stresové faktory. Pokud erekci způsobují léky, po konzultaci s lékařem lze vyzkoušet jiné. Jestliže žádná ze zmiňovaných rad nepomáhá, přicházejí na řadu pilulky nebo přírodní doplňky stravy na podporu erekce.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam