Jak se stylově obléknout v chladných dnech?

I když je počasí jako na houpačce, rozhodně to neznamená, že letošní zima není chladná. Byly dny, kdy teploty výrazně klesly pod bod mrazu. A jak upozorňují meteorologové, rozhodně není všem dnům konec. Podívejte se proto s námi na několik tipů, jak se teple a hlavně vkusně obléknout. Pokud půjde o dny teplejší, kdy se teploty dostanou nad bod mrazu, mohou na krátkodobé cesty ven skvěle posloužit třeba dámské mikiny. Nejenom, že nás dokážou zahřát a udržet naši teplotu, ale také skvěle vypadají. A jaké barevné kombinace jsou v souvislosti s letošní zimou hitem? Nic nezkazíte, pokud zvolíte tyto varianty:
  • Béžová
  • Šedivá
  • Černá

Nákup na internetu se vyplatí

Je jasné, že koupit ten správný módní kousek nemusíte nutně jenom v kamenných obchodech, jelikož dnes se dostává do módy také možnost nakoupit si oblečení online. A to nejenom pro možnost vrácení zboží, ale také z toho důvodu, že máte možnost ušetřit. Levné dámské oblečení totiž pořídíte nejlépe právě online. A to díky tomu, že eshopy nemají tak velké náklady, jako kamenné prodejny. Navíc i během zimy můžete narazit na celou řadu slevových akcí, díky kterým je daný módní kousek zlevněný třeba i o desítky procent.

Co do těch nejchladnějších dní?

Podívejme se ale zpět na několik našich tipů a na to, co byste měla nejlépe nosit ve chvíli, kdy teploty výrazně klesají pod bod mrazu. V takovém případě se určitě hodí komfortní dámské bundy. Nejenom, že dobře vypadají, ale také vám velmi dobře sednou. Jejich výhodou je rozhodně také to, že dokážou nejenom udržet naši tělesnou teplotu, ale že jsou spojeny třeba také s dobrou ochranou proti větru, ale i sněhu. Díky mnoha zajímavým možnostem lze samozřejmě vybrat jak bundu na běžné nošení, tak například i variantu, která je ideální volbou ve chvíli, kdy vyrážíte na hory za sportem. To se kvalitní bunda stává doslova nezbytností.

Publikováno: 26. 01. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam