Domů » Dluhy nemusí být konečná, nenecháte-li je dojít daleko
Finance

Dluhy nemusí být konečná, nenecháte-li je dojít daleko

Spadli jste do zdánlivě neřešitelné dluhové pasti a čekáte, až vám na dveře zaklepe exekutor? Začněte situaci aktivně řešit a nenechte situaci dojít tak daleko, až z ní skutečně nebude východisko. Zadlužit se není ostuda – v dnešní době stačí k podobným problémům opravdu málo. Zdaleka největší chybou je ovšem problémy „tutlat“ a schovávat před nimi hlavu do písku. Vždy totiž existuje způsob, jak se opět vrátit do hry a jedním z nich je i oddlužení. Osobní bankrot – chcete-li.

Osobní bankrot představuje pro spoustu dlužníků poslední šanci, jak se v relativně krátkém časovém horizontu vymotat z dluhů a opět začít plnohodnotně žít. Je-li žádost úspěšná, může být dlužníkovi odpuštěno až 70 % dluhů. Stačí však jediná chyba a soud se případem zabývat nebude. Nechcete-li se spoléhat na náhodu, obraťte se na některou ze specializovaných firem, které mají s podáváním návrhů na oddlužení bohaté zkušenosti. Nenechte se však vodit za nos – mnoho „poradců“ vám služby nabídne i tehdy, když nemáte na úspěch nejmenší šanci. Nejen, že vám nepomohou, ale navíc vám naúčtují horentní sumy a vaši špatnou finanční situaci ještě prohloubí.

Easyfin – odborníci, kteří vás zvednou ze dna

Jednou z výjimek je společnost Easyfin s.r.o., která již pomohla stovkám klientů a právem je považována za špičku v oboru. Nabízí odbornou konzultaci (který je mimochodem zcela zdarma), během které vás poučí o všech výhodách a nevýhodách spojených s oddlužením a vyhodnotí, zda máte šanci uspět. Dojdou-li specialisté k závěru, že na osobní bankrot nemáte nárok, služby vám nenabídnou.

Společnost Easyfin dotáhla do zdárného konce 99,7 % případů a její prioritou je spokojenost klienta. Působí v rámci celé České republiky (neomezuje se tedy pouze na poradenství pro osobní bankrot Brno) a pomáhá i cizincům. Důležité informace o problematice oddlužení a kontaktní údaje najdete na webových stránkách stopdluhum.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!