Rolety den a noc výborně zatemní váš interiér

Hledáte stínicí techniku, která nebude fádní, zaujme vás, výborně interiér zastíní před sluncem i pohledy kolemjdoucích v noci, kdy svítíte, ale také vám zajistí výborné zatemnění, aby se vám dobře spalo? Pak se vám jistě budou líbit rolety den a noc. Jsou k dispozici v mnoha barvách, stylech i materiálech. Obrovskou nabídku nabízí kupříkladu e-shop fexi.cz, který je jedničkou na poli rolet den noc u nás.

Elegantní, v přírodních tónech i pestrobarevné

Na své si přijdou skutečně všichni. Rolety den noc můžete volit z velkého množství látek, barev a stylů. Jsou na fexi.cz řazeny do čtyř kategorií, a to rolety den a noc SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMOND. Silver jsou kvalitní klasikou v základních barevných tónech, GOLD pak velmi kvalitní rolety na okno v barvách přírody východního kontinentu. Platinum zahrnují luxusní rolety z materiálů s přírodními motivy z látek jako Nature, Nature fine a dalších. Diamond řada nabízí to nejlepší, co můžete mezi roletami den noc koupit. Zdarma si můžete nechat zaslat až osm vzorků rolet, což vám volbu značně usnadní. A jak zvolit správnou velikost? Na fexi.cz pro vás připravili i návod, jak změřit vaše okna tak, aby vám roleta den noc dokonale seděla.

Montáž bez vrtání do oken i stěn

Pokud si vyberte rolety s otevřenou kazetou, je možné namontovat rolety den moc bez vrtání. Prostě jen roletu pověsíte na okno a přilepíte ji. Zabere vám to pár minut, ale pokud jste již rolety lepili, za minut budete hotovi.

Komfortní elektrické rolety

Pokud se rádi necháváte obsluhovat elektronickými pomocníky, budou se vám zamlouvat elektrické rolety den a noc. Elektrický pohon se dá koupit ke každému typu rolet, k jakékoli látce i kazetě. Aktuálně koupíte rolety den noc se slevou 45 % a dalších 5 % ušetříte s kódem HORECKA. Doprava ZDARMA je pak u objednávek nad 990 Kč.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam