Nová Rezidence Hadovitá: Jednoduše perfektní bydlení na Praze 4

Jednou za čas se objeví bydlení, které budí pozornost snad ve všech ohledech. Nestává se to často, ale když už k tomu dojde, nabízené bytové jednotky jsou téměř ihned rozebrány nedočkavými zájemci. Nejinak tomu bude i v případě nového developerského projektu Rezidence Hadovitá, který vznikne v městské části Praha 4 – Michle. Elegantní budovy nabídnou nevídanou kombinaci vysokého standardu za velmi dostupné ceny. Toužíte-li po zbrusu nové domácnosti ve vynikající lokalitě, jistě najdete v projektu zalíbení.

Kdo za projektem stojí?

Nové byty Praha 4 vzniknou pod záštitou jednoho z největších českých developerů. Na realizaci vizuální stránky si Metrostav Development najal zkušené architekty z Arx Studia a výsledek předčil veškerá očekávání. Z virtualizací je patrné, že se bude jednat o výjimečný architektonický počin. Budovy využívají potenciál prostředí a kopírují svažitý terén. Budou nepřehlédnutelné a zároveň velmi elegantní. Dokonale splynou se stávajícím koloritem.

Nadstandardní bydlení, kterému nic nechybí

Byty k prodeji v Praze 4 byly navrženy tak, aby nabídly dostatek prostoru a komfortu. K mání budou ateliéry a byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk o rozloze od 30 m2 do 100 m2. Je tedy zřejmé, že si na své přijdou mladí lidé i rodiny s dětmi. K bytům budou náležet i balkony, terasy a lodžie. Rezidence Hadovitá dostala název po stejnojmenné ulici, ze které se do objektů vstupuje. Co se týče občanské vybavenosti Michle, městské části nelze v tomto směru vůbec nic vytknout. Najdete zde vše, co byste mohli při každodenním životě potřebovat – školku, školu, bankomat, lékárnu a široké spektrum dalších služeb. V blízkém okolí je také několik obchodních domů (např. nákupní centrum Arkády na Pankráci a DBK na Budějovické). Poměrně blízko (cca 12 min. jízdy autem) stojí ráj nakupování - největší nákupní centrum OC Chodov. V bezprostřední blízkosti plánovaného projektu se nachází oblíbený Baarův park s multifunkčním hřištěm a Kunratický les. Pokud vás rodinné bydlení v Praze zaujalo, sledujte aktuální informace na www.rezidencehadovita.cz.

Publikováno: 01. 02. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: rezidence hadovitá