Hledáte spolehlivou banku, která vám nabídne více než ta stávající?

Nejste spokojeni s bankovními službami, které jste doposud využívali a poohlížíte se po bance, která vám nabídne více než ta stávající? Vaše volba by mohla padnout na GE Money Bank, která na českém bankovním trhu působí již od roku 1998. Během své patnáctileté působnosti si vybudovala pověst stabilní instituce, která svým klientům nabízí široké portfolio výhodných produktů. S některými vás dnes seznámíme.

Účty pro děti i pro ty, kteří chtějí spořit

GE Money Bank poskytuje bankovní služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům a nabízí několik typů osobních účtů, mezi kterými nechybí ani speciální účty pro děti a studenty. Nechybí ani spořící účet se zhodnocením ve výši až 1,4 %.

Rychlá půjčka do 600 000 Kč? Jedině u GE...

Pohráváte-li si s myšlenkou, že využijete osobní půjčku, budete příjemně překvapeni parametry Expres půjčky. Maximální výše úvěrového rámce činí 600 000 Kč s variabilní dobou splatnosti na 24 až 96 měsíců. Ručitele ani zástavu potřebovat nebudete a peníze můžete využít na cokoliv. Vyřízení je velmi rychlé a peníze obdržíte na účet pět minut po podpisu smlouvy.

Kreditní karty aneb železná rezerva ve výši až 300 000 Kč

GE Money Bank nezapomíná ani na klienty, kteří potřebují finanční rezervu, kterou mohou čerpat podle aktuálních potřeb. K těmto účelům slouží kreditní karty s s úvěrovým rámcem až 150 000 Kč (kreditní karta Plus a Gratis) a v případě prestižní kreditky Gold dokonce až 300 000 Kč. Samozřejmostí jsou rozličné bonusy v podobě slev a zpětného připsání peněz za platby u vybraných partnerů, ale i za kterýkoliv nákup a to i na internetu nebo v zahraničí. Portfolio produktů, které GE Money Bank momentálně nabízí, je mnohem širší a prohlédnout si ho můžete třeba hned. Najdete ho na www.gemoney.cz. Foto: sxc.hu

Publikováno: 10. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: GE Money | GE Money bank