Domů » Balanční dvoukolka Ninebot: Když vás přestane bavit chodit pěšky…
Zábava a volný čas

Balanční dvoukolka Ninebot: Když vás přestane bavit chodit pěšky…

Nebaví vás chodit pěšky a hledáte alternativu k běžným dopravním prostředkům? Způsobů, jak se svižně dostat do cíle, je spousta, ale jen málokterý je tak stylový a zábavný jako jízda na balanční dvoukolce. Ještě jste o ní neslyšela? A co takhle Segway? Populární vozítko zřejmě netřeba představovat. Stačí se předklonit a vozítko vyrazí kupředu. Zatáčí se náklonem řídítek na stranu a couvá lehkým záklonem. Je to jednoduché a neskutečně osvěžující. Pořizovací cena bohužel dělá z futuristického dopravního prostředku poměrně nedostupné zboží…

Segway byl král, ale pak se objevil Ninebot

Vozítko Segway se dostalo na trhu v roce 2001 a způsobilo malou revoluci. Jeho uplatnění je velmi široké a neomezuje se jen na město. Balanční dvoukolky se hodí i to terénu, haly nebo skladu. Stačí si vybrat typ se specifickými vlastnostmi.

Elektricky napájená vozítka Segway jsou rychlá, lehce ovladatelná a ekologická. Odradit vás může „pouze“ vysoká cena, nicméně ani ta by nemusel být nepřekonatelnou překážkou. Každý výrobek má svou alternativu a v případě značky Segway jde o dvoukolky Ninebot. Kvalita je srovnatelná, ale pořizovací cena v průměru o 40 % nižší.

Ninebot-4

Levnější, vysoce kvalitní a atraktivní

Balanční dvoukolky Ninebot slaví úspěch. Nabízí moderní technologii, vysokou míru bezpečnosti a kladně hodnocený design. To vše za výrazně nižší cenu než konkurent Segway.

O pohon Ninebotů se starají vysokokapacitní Li-ion akumulátory, které dodávají energii výkonným a velmi úsporným elektromotorům. Vše řídí rychlý procesor a sofistikovaný software, který neustále kontroluje stav a funkčnost klíčových obvodů. Dojezd dvoukolek je cca 20 – 30 km, přičemž závisí na typu terénu, rychlosti jízdy a váze cestujícího.

ninebot-dvoukolka

Na dvoukolce můžete vyrazit do města, přírody i na golf

Elektrické dvoukolky jsou neskutečně přitažlivé a cestování díky nim dostává úplně nový rozměr. Můžete si vybrat mezi několika variantami jako Ninebot-CITY (zpevněný povrch ve městě), Ninebot-OFFROAD (náročnější terén) či Ninebot-GOLF s držákem na golfové bagy. Za zmínku stojí také model Ninebot, který lze ovládat speciální aplikací v chytrém telefonu.

ninebot

Chcete-li se o špičkových vozítkách dozvědět více, nezapomeňte se podívat na www.segway-versus-ninebot.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!