Filmové orgie v opojení whiskey

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se samozřejmě netočí jen kolem filmových novinek. V centru pozornosti jsou také celebrity a celebritky, stejně jako nejrůznější atrakce, které vám pomohou vyplnit čas mezi jednotlivými filmovými představeními. Letos, stejně jako každý rok, se můžete posilnit ve stánku s logem nejoblíbenější irské whisky. Jameson je třikrát destilovaná a dvakrát tak jemná, což je zárukou toho, že se na festivalu opravdu nebudete nudit. Zajímá vás, co vám letos Jameson Festival Lounge nabídne? Hudba, drinky, ale i turnaj filmových mistrů – u toho zkrátka nesmíte chybět!

Jameson – záruka kvalitní zábavy

Jameson není obyčejná whiskey, je to legenda, která nám dělá radost již od roku 1780. Zakladatel John Jameson věděl, proč lpět na prvotřídních ingrediencích, stejně jako nejlepších sudech a dokonalém procesu pálení. Jamesonovi se pečlivost vyplatila a jeho whiskey si udržuje pověst jednoho z nejkvalitnějších alkoholických nápojů již přes dvě staletí. Již tehdy s oblibou pořádal ve své palírně Single Distilery společenské události, kterých se účastnili významní hosté. Podobně je na tom i každoroční Jameson Festival Lounge. Je-li vaším cílem Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, rozhodně byste neměli tuto stage přehlédnout.

Jameson Festival Lounge 2012

Poklidné lázeňské město se i letos promění na centrum filmového dění, u čehož whiskey Jameson nesmí chybět! Jameson Festival Lounge nabízí příjemné posezení na zahrádce, free wi-fi a delikátní drinky Jameson Cocktail Coolers, které pro vás připraví precizní barmanský tým Bugsy's Baru a music clubu Phenomen. Těšit se můžete na bohatý program v rytmu taneční muziky a možnost natočit si vlastní film s přáteli. Turnaj filmových mistrů je výzva pro každého, kdo miluje zábavu a kdo ví, třeba se do finále probojujete zrovna vy!

Publikováno: 08. 07. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: film | filmový festival | jameson | whikey jameson | whiskey