Domů » Hračky pro dospělé vrátí do vašeho milostného života jiskru
Zábava a volný čas

Hračky pro dospělé vrátí do vašeho milostného života jiskru

Svého partnera milujete, ale v poslední době zažíváte v posteli nudu? To ještě není důvod k tomu, abyste si našla milence. Podstatná je komunikace, v rámci které najdete společné východisko. No a pokud jde o sex, debata pravděpodobně vyústí v nečekané závěry. Zeptejte se ho, po čem touží a naopak mu do ouška pošeptejte vlastní představy… A v každém případě okořeňte postelový život erotickými pomůckami. Prozradíme vám, které jsou nejoblíbenější a kde je seženete v odpovídající kvalitě.

Vibrátory a dilda

Ne nadarmo se říká, že alespoň jeden vibrátor či dildo by měla mít každá žena. Aneb když muž nemůže, zastane ho umělý přítel! Vibrátory a dilda jsou navrženy tak, aby ženu velmi intenzivně stimulovaly. Nikdy se neunaví a přinesou do postele spoustu nových zážitků. Stačí si vybrat tu správnou velikost a tvar!

BDSM a pásy cudnosti

Pryč s rovnoprávností! Někdy má jeden z páru nutkavou potřebu podřízenosti – tak proč se tomu bránit? Oblečte se jako domina a nasaďte mu pás cudnosti. Anebo je to přesně naopak? Nechte ho, aby vám nasadil speciální kožené kalhotky, které nemůže odemknout nikdo jiný než on. K dalším populárním hračkám patří bičíky, bondage masky, bavlněné provazy, roubíky a pouta.

Všechny erotické pomůcky na jednom místě

Erotické pomůcky mají mnoho podob. Někomu stačí stimulace masturbátorem, jiný by si dal líbit milování ve speciálním obleku. Jisté je jen jedno – pokud budete sexuální fantazie potlačovat, nikdy nedosáhnete dokonalého uspokojení.

Přitom stačí tak málo. Vydejte se do světa erotických pomůcek na www.sex-factory.cz. Známý sex shop Praha nabízí široké spektrum vysoce kvalitních výrobků, které pochází z Holandska a Německa. Zboží budete mít doma obratem a dorazí v naprosto diskrétním boxu bez označení, které by prozrazovalo charakter zboží. Tak na co ještě čekáte?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!