Odborníci radí: Nejlepší "hračky" pro ženy

Hledáte způsob, jak si okořenit skomírající milostný život? Jednoduchá rada zní: vyměňte stereotyp a nudu za zábavu! Způsobů, jak toho docílit, je nespočet a zatímco některé páry nedají dopustit na milování na neobvyklých místech, jiné zkouší nevšední praktiky. My jsme se však zaměřili na hračky pro ženy, se kterými si lze užívat nejen v páru, ale především o samotě.

Když nevíte, po čem sáhnout...

S erotickými pomůckami je to jako s auty. Když se v nich nevyznáte, jen těžko vyberete správný model. Některé sice skvěle vypadají, ale v praxi s nimi není taková zábava jako s jinými, které nepůsobí tak atraktivním dojmem. A protože sortiment čítá stovky položek, bude se vám hodit profesionální pomoc. My jsme ji našli na známém portálu lascivni.cz – magazín existuje téměř deset let a kromě skvělých rad ohledně sexu pravidelně publikuje recenze pomůcek pro dospělé. Momentálně se jich na webu nachází více než 300 a my jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější.

Partnerský vibrátor We-vibe 4

K nejlépe hodnoceným sexuálním hračkám patří elegantní partnerský vibrátor We-vibe 4, jehož přednosti se zdaleka nejvíce projeví při milování. Pomůcka dráždí ženu i jejího partnera současně, čímž posouvá prožitek ze sexu na další úroveň. Partnerský vibrátor We-vibe je velmi kompaktní, má vyladěný ergonomický tvar a při milování muže nijak neomezuje. Příjemně vibruje, ale navzdory netušené síle vibrací není příliš hlučný (hluk se projeví jen v prostředí, ve kterém je ticho jako v hrobě). A z šesti vibračních programů s možností deseti stupňů intenzity si vybere opravdu každý. V pořadí již čtvrtá verze We-vibu se oproti předchozím partnerským vibrátorům liší novým programem ECHO VIBE, který slouží k přepínání mezi motůrky. Módy se přepínají pomocí praktického ovladače. Jen tak mimochodem – pomůcka je vodotěsná, takže si ji můžete vzít jako společníka do sprchy či koupele. Mezi nejlepší vibrátory pro ženy patří právem!

Vibrátor Lelo Elise 2

Kdo se v sortimentu erotických pomůcek alespoň trochu vyzná, tomu není značka Lelo cizí. Dlouhodobě si buduje renomé prostřednictvím luxusně vyhlížejícího zboží, které se prodává v elegantních obalech. Model Elise 2 není výjimkou. Již na první pohled vypadá výjimečně: kombinace pečlivého dílenského zpracování, perfektně zahlazených hran a dalších detailů vás nenechá na pochybách, že právě tento vibrátor bude dobrou volbou. A taky, že ano. Hedvábně hladký povrch je velmi příjemný, až návykový. S ohledem na větší rozměry by však o robertkovi měly uvažovat spíše zkušenější ženy. Ty ostatní by mohly proporce mírně zaskočit. V těle modelu Elise se ukrývají dva silné motory, které umožňují osm módů vibrací o deseti stupních intenzity. Suma sumárum jde o osmdesát možných kombinací. Pomineme-li vyšší pořizovací cenu a zmíněnou velikost, pak je krasavec s povrchem z lékařského silikonu skvělou volbou.

Stronic Eins od Fun Factory

Je to vůbec vibrátor – vždyť nevibruje, ale pulsuje! Ano, a právě to z něj dělá jednu nejlépe hodnocených hraček pro ženy. Kombinace vyhlášené německé preciznosti a zkušeností odborníků z Fun Factory nemohla dopadnout lépe. Stronic Eins je mimořádně kvalitní kousek a z technologického hlediska to nejlepší na trhu. Zahnutá špička má své opodstatnění, tedy alespoň podle výrobce. Má stimulovat bod G. Ale ať už se vám to podaří, nebo ne, falický tvar pomůcky oceníte tak jako tak. Potěší vás i snadné ovládání a deset pulzačních programů. Cena je oproti průměru vyšší, nicméně vlastnosti běžných vibrátorů se Stronic Eins nemohou rovnat.

Whoop.de.doo

Závěr patří vibrátoru v jedinečném designovém provedení (postarala se o něj designérka Anička Marešová). Whoop.de.doo je luxusní vibrátor, jehož první modelová řadě sklidila obrovský úspěch. Pokud si potrpíte na originalitu, potěší vás přítomnost certifikátu s unikátním, ručně napsaným číslem a podpisem designérky. Již samotný fakt, že Whoop.de.doo není žádný „no name“ kousek, vibrátor posouvá o úroveň výše nad průměrné hračky. Tvarově je takřka dokonalý – jednoduchý koncept, hladký povrch, absence výčnělků... Vibrátor skvěle zapadne, nikde netlačí a hrátky s ním působí naprosto přirozeně. Kde vidět, že designérka při vývoji úzce spolupracovala s gynekology a testerkou. Co vám může vadit, je skutečnost, že lékařský silikon poměrně dost přitahuje prach, což je na bílém povrchu vidět. Vibrátor je proto na místě před a po použití vyčisti. Ale to byste měla dělat i v případě ostatních hraček. Nevybrala jste si, nebo se jen chcete seznámit i s ostatními pomůckami, které stojí za to? Začtěte se do obsáhlých recenzí v magazínu lascivni.cz, kde kromě vibrátorů najdete i womanizéry pro ženy a mnoho dalších skvělých pomůcek.

Publikováno: 04. 07. 2019

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam