Pražská veterinární klinika funguje od 9:00 do 21:00

Pražská pracovní doba je poměrně pohodlná, člověk se ráno dostatečně vyspí a nemusí nikam spěchat. Problém je, když potřebujete večer po práci něco stihnout. Typickou potíží je například návštěva lékaře, málokde jsou do šesti do večera a vy často nemáte možnost vzít si dovolenou. Netýká se to jen lékaře vašeho či vašich dětí, ale také veterináře. Svou pracovní dobou všem pacientům vychází vstříc veterinární klinika Praha Metropolevet. Najdete ji v Praze 9 hned u stanice metra linky B Rajská Zahrada a vydat se tam můžete každý všední den od 9 do 21 hodin. O víkendu pak od 9 do 19 funguje pohotovost.

Objednejte se online a jděte k veterináři bez čekání

Opravdu se vám chce trávit čas v čekárně? Určitě byste ho dokázali využít i lépe. Proto má Metropolevet svůj online rezervační systém, který vám umožňuje objednat se na konkrétní dobu. Objednávají se všichni pacienti, za příchod bez objednání se platí přirážka. Objednání určitě zvládnete, je jednoduché a rychlé. Dokonce vidíte, kdo má v daný den službu, ke komu se tedy objednáváte.

Šetřete čas, vyřešte vše na jednom místě

Dalším zbytečným plýtváním času je chození k jiným veterinářům. Některé veterinární ordinace, zejména ty menší, prostě nemají potřebné vybavení, a pokud jde o nějaké speciální vyšetření či zákrok, pošlou vás jinam. Musíte se trmácet na druhý konec města nebo ještě dál a brát si další den dovolené. Veterinární klinika Metropolevet je v tomhle jiná. Disponuje celou řadou moderního vybavení a specializuje se na spoustu oblastí. Působí v ní více veterinářů a každý se specializuje na své oblasti, jimž se primárně věnuje. Rozhodně tedy nehrozí, že by vás kvůli každé prkotině odesílali někam jinam. Metropolevet ošetřuje pejsky, kočičky, králíky, fretky a jiná drobná zvířátka. Více informací má veterina Praha - https://www.metropolevet.cz/ přímo na svých webových stránkách. Najdete tam i ceník.

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam