Domů » Co vše může vypovědět zásnubní prsten?
Šperky

Co vše může vypovědět zásnubní prsten?

Zásnubní prsten je spojený s jednou hlavní a důležitou událostí, která se týká chvíle, kdy se váš partner vysloví a projeví vám svou lásku. Z prstenu jako takového ale nemusíte být jenom unesena, jelikož vzhled a tvar prstenu dokáže napovědět i to, jaká ve skutečnosti jste. Samozřejmě je jedno, zda se jedná o diamantové prsteny, nebo o prsteny z jiných materiálů, s použitím jiných kamenů. To, co totiž hraje tu hlavní roli, to je rozhodně tvar samotného šperku. Podívejme se proto na několik nejběžnějších, které existují.

Klasický kulatý styl vyjadřuje eleganci

Pravděpodobně nejběžnějším prstenem, který můžete dostat a který můžete nosit je standardní kulatý tvar. Tedy jak samotného prstenu, tak i použitého kamene, který se stane jeho nejvýraznějším prvkem. Už samotný prsten jako takový vypadá velmi elegantně. A právě daná elegance je spojena i s vámi. Budete-li ho nosit, dáváte jasně najevo, že máte styl, jste elegantně založena a potrpíte si vždy na sladění všech detailů. Co naopak ráda nemáte, to je přílišná extravagance.

Výrazný čtvercový tvar z vás může dělat rebelku

Přímým protikladem standardního kulatého vzhledu je prsten s výrazným čtvercovým kamenem. Ten se od elegance poměrně výrazně odvrací. Nikoliv však k tomu, že byste snad nebyla spojena s něčím zajímavým. Právě naopak. Takto zvolené zásnubní prsteny o vás totiž mohou vypovídat hlavně to, že se snažíte být alternativnější osobou a nechcete jít pouze předem danými a pro mnohé jedinými cestami. S tím může souviset třeba i místo vaší svatby. Ani zde se nechcete vydávat klasickou cestou, jelikož budete hledat něco zajímavějšího. Třeba svatbu v nádherných zámeckých zahradách, které pro vás budou příjemnější, než interiér svatební kaple.

Barvy podtrhují vaši individualitu

Klasické prsteny samozřejmě poznáme hlavně podle toho, že vsazený kámen je bezbarvý. To ale neznamená, že barevné alternativy neexistují. Právě naopak. Pokud se pro takové snubní prsteny rozhodněte, vypovídá to o vás více, než si sama myslíte. Hlavně potom v tom směru, že chcete dělat vše po svém. Tedy chcete nosit, co máte ráda, stejně jako se chovat tak, jak to máte ráda. To může souviset také se samotným svatebním obřadem a vašimi šaty. Barevné prsteny o vás také jasně vypovědí to, že nemáte ráda nudu a vždy hledáte něco zajímavého a veselého. Vaše svatba tak může být v tomto směru jednou z nejzajímavějších, na kterých lze jenom být.

Prsten s obdélníkovým kamenem

Ten sice není příliš častý, ale přesto se s ním můžeme setkat u mnohých žen. A co vypovídá právě tento model? Že si potrpíte nejenom na minimalismus, ale i na jednoduchost. Stejně tak o vás daný prsten může vyjadřovat, že jste hlavně ženou praktickou. A to se může týkat oblastí vaší svatby. Třeba:

  • Místa konkrétního obřadu
  • Jednoduché květinové výzdoby
  • Seznamu praktických dárků

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!