Domů » Máte v čem chodit?
Móda

Máte v čem chodit?

Pokud jste to ještě nezaznamenaly, rtuť na teploměru den ode dne klesá a ani se nenadějeme, budeme se brodit v závějích. A i kdyby zima nebyla tak krutá, jak meteorologové aktuálně předpovídají, rozhodně se nevyhneme nákupu kvalitní zimní obuvi. Důvodů, proč investovat o několik stovek navíc a zvolit značkové boty namísto pofidérního zboží asijského původu, je hned několik. Kvalitní obuv nejenže skutečně zahřeje, ale navíc vydrží i několik sezon. To se o kozačkách z Číny opravdu tvrdit nedá. Dalším faktorem je i samotný vzhled. S tuctovými botami z burzy obdiv mezi přáteli nesklidíte. A co si budeme povídat, my ženy si na tom, v čem chodíme, velmi zakládáme.

S CCC a Bonprixem v zimě nezmrznete

Hledáte-li vhodné místo pro nákup, měly by vaše kroky směřovat do CCC. Polská společnost proslula vysoce kvalitní obuví obuví pro dámy i pány a to nejen pro každodenní nošení, ale i společenské události. Lepší poměr ceny a kvality najdete jen těžko. A když už budete nakupovat, rozhodně nebude od věci teplý kabátek či stylová zimní bunda. Předpokládejme, že preferujete stejná měřítka, jako v případě výběru obuvi a tak si rozhodně nezapomeňte prostudovat Bonprix katalog. Botky z CCC i oblečení z Bonprixu si navíc můžete objednat z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu drahocenného času.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!