Domů » Objevte výhody masivní postele. Dřevo pozvedne úroveň vaší ložnice!
Bydlení

Objevte výhody masivní postele. Dřevo pozvedne úroveň vaší ložnice!

Na kterém nábytku trávíme nejvíce času? Hádáte-li sedačku, hádáte špatně. Téměř třetinu života totiž proležíme na posteli – a to je pádný důvod k tomu, abyste se nad výběrem „správného“ modelu zamyslela a pořídila si postel, na které se vám bude usínat jedna radost. Mezi hlavní parametry však nepatří jen líbivý design, ale také kvalita zpracování a ohled na zdraví. Nechcete-li šlápnout vedle, pořiďte si postel z masivu!

Dřevěná postel snoubí řadu výhod, díky kterým si tento přírodní materiál zamilujete (pokud se tak již nestalo). Počáteční investice do masivní postele sice bývá vyšší, ale vrátí se vám i s úroky.

Hned na první pohled vás upoutá robustní konstrukce, která navozuje dojem stability. A přesně taková postel z masivu je – odolná a pevná. Budete-li se o ni starat, pravděpodobně vám vydrží po zbytek života. Na druhou stranu si dejte pozor na ultralevné modely, které mohou vrzat nebo praskat. K obvyklým a prověřeným dřevinám patří borovice, smrk, dub, buk, jasan, bříza a množství exotických druhů.

Pozor, i levné postele mohou být kvalitní – pochází-li z produkce zkušeného výrobce.

K dalším výhodám patří zdravotní nezávadnost. Mít postel, která není napuštěna karcinogenními látkami a alergeny, je výhra sama o sobě. Dřevěná postel je ohleduplná k vám i životnímu prostředí, což se u nábytku z lepené dřevotřísky konstatovat nedá.

A konečně pocit bezprostřední blízkosti přírody a umocnění harmonické atmosféry v ložnici. I to je pádný důvod, proč zvážit pořízení postele z masivního dřeva. Od ostatních materiálů nic podobného nezískáte.

Na závěr jsme si nechali tip na českou firmu Seart, která vyrábí tradiční, stylizované i moderní masivní postele. Vyžadujete-li špičkovou kvalitu a přijatelnou cenu, nebudete litovat. Pořiďte si postel, na které se vydatně vyspíte a odpočinete – zasloužíte si ji!

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Zdravím, jestli si chcete udělat radost a zrovna hledáte nějakou pěknou postel, tak se určitě podívejte sem http://www.nabytek-elegance.cz/postele mají tam velký výběr a hlavně přijatelný ceny. Objednala jsem si novou postel včera a už se nemůžu dočkat až konečně přijde! Ráno jsem vždy celá rozlámaná na té staré posteli to je hrůza 🙁 . Mrkněte, a když tak dejte vědět jestli jste si taky vybrali 🙂 .

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!