Domů » 3D trička The Mountain nosí i světové celebrity
Móda

3D trička The Mountain nosí i světové celebrity

Chcete udělat radost sobě nebo někomu v okruhu svých nejbližších? Máme pro vás tip. Vsaďte na tričko, kterým nemůžete nic pokazit… Dokážeme si představit váš výraz. Máte za to, že tričkem neurazíte, ale ani nenadchnete. Jenomže my jsme se zaměřili na něco extra! Znáte amerického výrobce The Mountain? Ne? V tom případě se v módě příliš nevyznáte (bez urážky :-)). Ale nikdy není pozdě na nápravu. Pohodlně se usaďte, budeme vám vyprávět…

Ale proč to rozmazávat? Firma The Mountain se zabývá výrobou triček již 21 let a do širšího povědomí se dostala díky ikonickému modelu „Three Wolf Moon“ (tričko s výjevem tří vlků vyjících na měsíc) a nejnovějších kolekcích Big Face. Ve Spojených státech ale výrobce zabodoval již v 90. letech, kdy uvedl na trh kolekci stylových triček s motivy Boba Marleyho a Jimmiho Hendrixe.

Unikátní design triček The Mountain si zamilovaly i známé celebrity jako Jack Black, Trhee Six Mafia, Jessie J nebo hvězdy NBA Joakim Noah a Matt Boner.

the mountain big face

Oblečení The Mountain můžete zakoupit i u nás a to na www.extratrika.cz. Prodejce nabízí kolekci Big Face se zvířecími motivy, ale také novou kolekci pro rok 2014.

Design netřeba pitvat, fotorealistická 3D trička pro děti i dospělé jsou natolik jedinečné, že se do nich zamilujete na první pohled. A jistě vás potěší i to, že se trička vyrábí ekologicky šetrnými metodami bez jakýchkoliv škodlivých chemikálií. To dokládá certifikát „Oeko-Tex 100“. Dejte si však pozor na výběr správné velikosti a nenechte se zmást americkým značením. V případě 3D trička pro dospělé si vyberte model, který má o jedno číslo méně než je vaše velikost. A pokud vám přeci jen nepadne, nevadí, prodejce vám ho bez problémů vymění za jiné. Od dvou kusů je doprava zdarma a budete-li mít cestu do Brna, můžete si zboží vyzvednout osobně.

3D trička The Mountain patří mezi nejoriginálnější módní dárky a rozhodně si s nimi neutrhnete ostudu. Otázkou je, po kterém motivu sáhnout… Všechny jsou neskutečně cool!

the mountain tričko

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!