Erotické hračky současnosti: Nadchnou vás i vašeho partnera

Není nic horšího než nuda v ložnici. Stereotyp rutinních povinností postupně sežehne i tu největší vášeň a chuť na sex. Nedovolte, aby se vám stalo totéž. Existují nejrůznější erotické pomůcky, díky kterým se opět podíváte do erotického nebe. Poslouží skvěle při partnerských hrátkách nebo si s nimi klidně vystačíte samy.

Kdo si hraje, nezlobí

Kromě nejrůznějších feromonů a afrodiziak, které jsou skvělým začátkem sexem nabité noci, existuje přehršel pomůcek, které ji udělají dokonalou. Mezi nejoblíbenější mužské erotické hračky současnosti patří bezpochyby umělé vagíny. Jejich sofistikované provedení přivádí muže do extáze, jsou přitom nenápadná, minimalistická a z prvotřídních materiálů. Stejné oblibě se těší i podtlakové pumpy, které pomůžou nakopnout mužství před samotným aktem.

Feromony pro muže

Feromony nejsou pro lidské tělo nic neznámého, spíš naopak. Vytváří se v něm za účelem podnětu pro sexuální apetit. Vylučujeme je pocením a jsou u každého člověka absolutně jedinečné. Právě proto si „voníme“, což nás vzájemně přitahuje a my ani vlastně nevíme proč. Právě tohle je účel feromonů, který příroda perfektně zařídila. Pokud je jich nedostatek, nebo jsou pro naši polovičku vlivem všeho možného v nějakém období neidentifikovatelné, neváhejte je podpořit dostupnými přípravky s feromony pro muže.

Vibrátory pro ženy jsou přežitek

Ne doslova, samozřejmě. Ovšem jednotvárnost je dávno pryč. Dnes si ženy mohou dopřávat rozkoš s podstatně propracovanějšími pomocníky. Vrcholem v této oblasti jsou vibrátory pro ženy, které dokážou dráždit klitoris podtlakovými vlnami, díky čemu střídá jeden bezhlavý orgasmus druhý. V nabídce jsou i takové, které stimulují bod G a tím přináší neutichající vlnu rozkoše. Vzrůstající oblibě se těší vakuové pumpy, díky kterým se zvýší sexuální dráždění vagíny ještě před tím, než na to vlítnete. Erotické hračky jsou určené jak pro ženy a muže, tak i pro hrátky v páru.

Publikováno: 17. 01. 2020

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam