Zkvalitněte si sexuální život, pomoc najdete v sexshopu

Vchází do vašeho sexuálního života stereotyp? Chcete si ho užívat, jako když jste se s partnerem teprve dávali dohromady? Anebo si sex sice dost užíváte, ale chcete zkusit, jestli může být ještě krásnější? Máme pro vás skvělý tip, díky kterému sex vynesete do výšin, o jakých se vám ještě nikdy nezdálo. Vyzkoušejte vakuové pumpy a objevte svět nekonečné rozkoše.

Co vaukové pumpy umí?

Možná máte vakuové pumpy zafixované jako pomůcku pro pány, kteří nemají úplně kvalitní erekci. Jejich kouzlo je ovšem ještě mnohem větší! Vakuové pumpy jsou především nástroje pro maximální vzrušení a úžasné zážitky, přičemž slouží jak mužům, tak i jejich drahým polovičkám. Vakuové pumpy zvyšují prokrvení penisu, klitorisu i bradavek. Sexuální prožitek je pak mnohem intenzivnější oproti tomu, na co jste zvyklí. I ten nejúžasnější sex se může s vakuovou pumičkou stát ještě úžasnějším.

Další zpestření pro partnerské i soukromé hrátky

Každý dobrý sex shop samozřejmě nabízí mnohem více skvělých erotických pomůcek. Určitě alespoň některou z nich vyzkoušejte. Navodíte si s nimi nové, dosud nepoznané pocity. Užívat si je můžete sama při svých soukromých hrátkách, klidně je ale svěřte do rukou partnera. Nechte ho, ať se vás zmocní a použije hračky podle své fantazie. Oblíbené jsou dilda a vibrátory. Vyrábějí se v různých tvarech a velikostech. Každé ženě vyhovuje něco jiného. Možná vyzkoušíte několik hraček, než konečně najdete tu „svou“. Některé vibrátory bývají upraveny tak, aby dráždily bod G. Jiné jsou vytvarovány pro současné dráždění klitorisu i pochvy. Chcete zažít opravdu nezapomenutelný orgasmus? S womanizerem jich můžete zažít i několik za sebou! Jsou určeny k dráždění klitorisu prostřednictvím tlakových vln. Za zkoušku stojí také vibrační vajíčka, anální kolíky nebo venušiny kuličky. Experimentujte a užívejte si sex co nejvíce!

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam