Sháníte ubytování na prázdniny? Zkuste chatky Máchovo jezero

Čas neúprosně kvapí kupředu a než se vůbec nadějeme, máme tady letní prázdniny. S tímto obdobím se neodmyslitelně pojí různé cestování, dovolené a výlety, takže nastal nejvyšší čas začít řešit, kam se letos vydáte. Abychom vám to usnadnili, máme pro vás jeden tip.

Vydejte se na sever Čech

Hodně lidí prchá v létě do zahraničí, avšak i v České republice se nachází spousta míst, jež rozhodně stojí za návštěvu. Jedním z nich je například Máchovo jezero s bohatou historií a nádhernou okolní krajinou. Jestliže by vás daná oblast zaujala, chatky Máchovo jezero je zapotřebí zarezervovat co nejdříve. Hezké ubytování nabízí například chatová osada Elite ve Starých splavech, a to v romantickém prostředí borového lesa. Přímo k vodě to budete mít pouhé 2 km pěšky a do nedalekých Doks pouze 5 km.
Jedná se o ideální místo, kde můžete strávit prázdniny s celou rodinou, ale taktéž jako zamilovaná dvojice. Na své si zde přijdou zástupci všech věkových kategorií od nejmenších až po jedince důchodového věku. Chatová osada je ideální jak pro delší dovolené, tak i na prodloužený víkend, když chcete na pár dnů vypadnout z města.

Všechno na jednom místě

Tamní rekreační středisko je taktéž vhodným místem pro různé školní výlety, školy v přírodě či tábory. Osada Elite nenabízí pouze Máchovo jezero chatky k přespání, ale návštěvníci si mohou zaplatit také stravu. Nejčastěji se jedná o polopenzi, kdy se podává snídaně a teplá večeře, avšak pro početnější skupiny není problém zajistit též obědy.
Kromě samotného koupání se zde dá dělat celá řada dalších věcí. V okolí se nachází hrad Bezděz či hrad Houska, anebo zámky Zákupy, Zahrádky a Dětenice. V nedalekém Liberci je zase zoologická zahrada, proslulý Ještěd nebo aquapark. Záleží pouze na vás, jaký program si zvolíte.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam