Domů » Nádherné topánky, ve kterých budou vaše nohy sexy i v zimě!
Móda

Nádherné topánky, ve kterých budou vaše nohy sexy i v zimě!

Podzim se blíží ke konci a zima již brzy převezme vládu. Pro nás ženy to znamená jediné – soustředit se na obměnu botníku a s předstihem doplnit zásoby obuvi, které nám budou věrně sloužit po několik dalších měsíců. Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou se vrhneme na aktuální kolekci, kterou jsme objevili u známého prodejna na www.kvalitnetopanky.sk. Máte se na co těšit!

Prodejce nabízí pestré spektrum kvalitní obuvi, která pochází z dílen známých i méně známých výrobců, ale ať už sáhnete po kterémkoliv modelu, vždy se můžete spolehnout na pohodlné materiály a stylový design. Chcete-li si udělat radost botičkami, které kombinují komfort a podléhají nejnovějším moderním trendům, pak jste na správné adrese.

Pro případ, že by se nástup paní Zimy poněkud opozdil, rozhodně nepřehlédněte podzimní kolekci. Během přelomu podzimních a zimních měsíců jsou jako stvořené dámské čižmy značky Vices, jejichž útroby jsou zatepleny lehkým kožíškem, který boty lemuje. Jsou k mání v několika barevných kombinacích a s robustním podpatkem se nedostanou do prekérní situace ani dámy, které si s vyšší obuví dvakrát netykají.

cizmy

Pokud však přeci prahnete po pořádném podpatku, vsaďte na lodičky, kterých je v e-shopu habaděj. Chcete-li být na večírku středem pozornosti, sáhněte po těch od Vices. Pravděpodobně si v nich moc nezatancujete, ale rozhodně neuniknete všímavým pohledům přítomných pánů.

Lodicky

Vraťme se však zpátky na ulici. Jakmile ji pokryje první sněhová nadílka, budete muset lodičky odložit do botníku. Tradá, na scénu přichází sněhule, které se v posledních letech opět prodraly do popředí zájmu. Následující model návrháři z Burnetie pojmenovali opravdu trefně. Space boots skutečně připomínají garderóbu astronautů a vy se v nich budete promenádovat s lehkostí jako na měsíci. Sněhové závěje vás nezastaví a zářivě červeným odstínem dáte najevo, že ani v zimě nemíníte splynout s davem.

Snehule

A to je teprve začátek. Na www.kvalitnetopanky.sk si vyberete ty nejlepší topánky i vy! Napište nám do komentářů, které botky se usídlily ve vašem botníku 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!