Domů » Venušiny kuličky jako cvičební nástroj
Zdraví

Venušiny kuličky jako cvičební nástroj

K uspokojování svých sexuálních potřeb často nepotřebujeme k ruce nikoho, někdy bohatě postačí i nějaké šikovné nádobíčko. Některé erotické hračky jsou ovšem užitečné nejen ze sexuálního, ale i zdravotního hlediska. Dobrým příkladem za všechny jsou i venušiny kuličky.

Hračka ze staré Číny

Přesný původ venušiných kuliček asi nikdy nezjistíme, nicméně první záznamy o této erotické pomůcce pocházejí z osmého století našeho letopočtu z Číny. Nejedná se tak o žádnou novinku, jak by si někdo mohl myslet, ale v podstatě o jednu z nejklasičtějších hraček pro dospělé.

Tehdy se z pochopitelných důvodů nevyráběly kuličky z chirurgické oceli, případně z jiných moderních materiálů, ale ze dřeva. Jejich princip byl však stejný jako u moderních verzí – do dvou dutých kuliček se vkládaly ještě dvě menší, což mělo za následek vibrace.

Cvičení

Dnes nejsou venušiny kuličky ani tak používané k uspokojování jako ke cvičení. Mnoho žen má v důsledku porodu, špatného držení těla či následkům stáří problémy s udržením moči. Je to dáno ochablými pánevními svaly.

Ty však lze pomocí kuliček vytrénovat do úplného zotavení. Chce to však vědět jak a mít správný nástroj.

Začátečnice by rozhodně neměly používat rovnou ty nejtěžší modely, ale spíše lehčí venušinu kuličku. S postupem času je pak možné přidávat na váze.

Cvičení samo o sobě není kdovíjak složité. V počátcích v podstatě stačí jen stát, případně se pomalu procházet. Pokročilejší cvičenky pak již mohou se zavedenými kuličkami klidně i běhat. V této fázi už je většinou inkontinence na ústupu a neprojevuje se.

Diskrétní nákup

Vzhledem k tomu, že mnoho žen má stále ostych nakupovat erotické pomůcky, je lepší k tomuto účelu použít internet, konkrétně sexshop Sexio.cz. Jde o nejdiskrétnější eshop v ČR, takže není nutné bát se nějakého prozrazení.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!