Domů » Jak vypadá moderní obývací pokoj a co by v něm nemělo chybět?
Bydlení

Jak vypadá moderní obývací pokoj a co by v něm nemělo chybět?

Pustila jste se do zařizování nového bydlení a čeká vás obývací pokoj, na kterém si chcete dát tuze záležet? Děláte dobře, protože právě tato místnost slouží k relaxaci po celodenní dřině v práci, jakožto i k setkávání s rodinou a přáteli. Jinými slovy jde o velmi důležitý prostor, jehož význam není radno podceňovat.

Vyberte si styl, který vám padne

Zařizování obývacího pokoje ženy nepovažuji za povinnost, ale za velmi příjemnou záležitost. Ještě než se však pustíte do zběsilého nakupování všeho, co se vám nachomýtlo pod ruku, zvažte, v jakém stylu byste chtěla interiér mít. Možností je celá řada a inspirovat se můžete na internetu (použijte Google, mrkněte na Pinterest…). Zda zvolíte anglický, orientální, francouzský, venkovský, nebo třeba severský styl bydlení, je zcela ve vaší režii. Stejně tak se můžete řídit vlastním vkusem a nijak se konkrétními styly neřídit.

Nakupujte tam, kde vám nabídnou něco navíc

Nedílnou součástí obývacího pokoje není jen sedací souprava, ale také obývací stěna a konferenční stolek. Vše pod jednou střechou najdete u prověřeného prodejce na Dona-shop.cz. Proč byste si měli vybrat právě tento internetový obchod s nábytkem? Důvodu je víc než dost.

Dona-shop.cz je poctivý prodejce, který má na Aukru 99 % kladných hodnocení. Spokojenost zákazníka je u něj na prvním místě a nabízí množstevní slevy již od dvou kusů. Na vybrané výrobky získáte prodlouženou záruku na 3 roky a v případě, že zrovna nemáte hotovost, můžete nakoupit na výhodné splátky.

Jakmile cena nákupu přesáhne deset tisíc korun, což je v případě nábytku do obývacího pokoje téměř jisté, budete mít dopravu zdarma. Prodejce zároveň zajistí i výnos do patra, vizuální kontrolu a likvidaci nepotřebného obalu. V případě jakéhokoliv problému aktivně řeší situaci ke spokojenosti zákazníka, a to bez ohledu na to, zda si u něj zakoupil drahou obývací stěnu, nebo jen pár drobností.

Hodnocení e-shopu dona-shop.cz
  • Šíře sortimentu
  • Kvalita sortimentu
  • Přehlednost e-shopu
  • Dodací lhůta
  • Služby
  • Komunikace se zákazníkem
4.7

Pouze několik úvodních vět

Dona-shop.cz je prověřený prodejce kvalitního a cenově dostupného nábytku. E-shop je intuitivní a nákup probíhá bez jakýchkoliv komplikací. Obrovskou výhodou je příjemné jednání ze strany prodejce a snaha vše ochotně řešit. Doporučujeme!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!