Potřebujete rychle půjčit? Vyberte si výhodnou půjčku od prověřených nebankovních společností!

Dostali jste se do tíživé finanční situace, nebo si jen chcete splnit některý ze svých snů? Potřebujete-li co nejrychleji půjčit, ale z nějakého důvodu se nechcete nebo nemůžete obrátit na banku, obraťte se na některou z mnoha nebankovních institucí.

Vybírejte ostražitě a budete spokojení

Nebankovní půjčky nejsou tak špatné, jak se o nich traduje, ovšem za předpokladu, že využijete nabídko od renomované úvěrové společnosti. Pochybným inzerátům, prostřednictvím kterých lze získat peníze bez zkoumání registrů nutnosti doložení příjmů, ale pod podmínkou, že se zaručíte svým majetkem, se pro jistotu vyhněte obloukem. Prověřené nebankovní instituce, které nabízí výhodné produkty, totiž nebonitním klientům nepůjčují. Jedinou výjimku tvoří půjčka před výplatou, kterou skutečně lze získat i bez dokládání příjmů a ručení. I v tomto případě však vsaďte na Ferratum nebo NetCredit, které si neúčtují vysoké poplatky a půjčku zpoplatňují podle fixního sazebníku. K úvěrovým společnostem, které vám poskytnou vyšší částku patří Home Credit, Proficredit, Cetelem nebo Providen.

Podstatnou výhodou nebankovních půjček je fakt, že je lze vyřídit rychle a pohodlně online. Stačí vyplnit dotazník, vyčkat na telefonát operátora (v případě půjček před výplatou pak SMS zprávu) a věřitel vám obratem pošle smluvenou částku přímo na váš bankovní účet.

Rychlé a přesné srovnání všech výhodných nebankovních půjček

Předtím, než učiníte konečné rozhodnutí, však nezapomeňte zmapovat trh. Nabídka nebankovních půjček je pestrá a snadno můžete přehlédnout výhodnější nabídku, než je ta, kterou jste si vybrali. K rychlému srovnání můžete využít weby www.opravdovapujcka.cz a www.1nebankovnipujcky.cz a , které se specializuje na důvěryhodné nebankovní instituce. Půjčky ihned lze sjednat také na webu www.1pujckapredvyplatou.cz (jde o finskou půjčku). Na zmíněných webech získáte všechny potřebné informace o půjčkách a projevíte-li o ně zájem, můžete o ně rovnou zažádat.

Publikováno: 23. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam