Domů » Nejlepší zábava na svatbu: Tipy na hry i méně netradiční aktivity
Praktické rady

Nejlepší zábava na svatbu: Tipy na hry i méně netradiční aktivity

K tomu, aby se z obyčejné svatby stala svatba nezapomenutelná, nevede dlouhá a trnitá cesta. Naopak je to velmi snadné, stačí do odpoledního programu zahrnout zábavné aktivity, díky kterým se hosté nebudou ani na chvíli nudit. Inspirujte se následujícím přehledem – vybrali jsme pro vás ty nejlepší i trochu netradiční tipy. Uvidíte, že nejlepší zábava na svatbu je dostupná pro každého!

DJ na svatbu

Důvodů, proč mít na svatbě DJ, se nabízí nespočet. Profesionál se postará o moderování, pomůže vám s organizací a zajistí nezapomenutelnou atmosféru. Neriskujte zábavu bez hudby a najměte si někoho, kdo zajistí skvělou náladu. Zde si můžete přečíst, jak DJ na svatbu vybrat.

Fotokoutek

Fotokoutek na svatbu patří mezi nejoblíbenější prvky posledních let. Jeho součástí jsou rekvizity, cedulky s hláškami, ale také tiskárna, díky které budou za pár sekund na svatě úžasné snímky. Jestli si je necháte pro sebe, nebo nasdílíte na sociální sítě, je na vás.

Autodráhy

Pořádná autodráha je snem většiny malých kluků a jistě po ní pokukují i holky. Co takhle si jednu zapůjčit na svatbu a rozproudit s její pomocí zábavu na plné pecky? Garantujeme vám, že se o ní mnozí hosté jen tak neodtrhnou.

Virtuální realita

Virtuální realita jako zlatý hřeb svatební zábavy? Žijeme přece v digitálním věku a není jediný důvod, proč poslední výdobytky techniky nemít i na svatbě. Stačí si nasadit brýle a ponořit se do simulovaného prostředí, které může být stejné jako skutečný svět – anebo si zahrát atmosférickou hru ve fiktivním světě.

Saxofonista

Hosté jsou zvyklí na ledacos, ale kdy jejich sluch naposledy hýčkaly libozvučné melodie vycházející z jedinečného nástroje zvaného saxofon? Pozvete-li si na svatbu hudebníka, který mistrně ovládá hru na tento jednoplátkový dechový nástroj, nebudete litovat. Výhodou je, že vás může následovat třeba i do přírody.

Hodily by se vám další tipy? Zábava na svatbu nemá hranice, což potvrzuje nabídka aktivit, které najdete na zabava-nasvatbu.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!