Nevíte kam na dovolenou? V Londýně se nudit nebudete!

Přemýšlíte nad ideální dovolenkovou destinací, ale omrzely vás přímořská letoviska a o létu u přehrady nechcete ani slyšet? Sbalte si pár nejnutnějších věcí a vydejte se do Londýna!

Ochutnejte alespoň kousek z nepřeberného množství atrakcí a památek!

Britská metropole se chlubí bohatou, ale stejně tak i pohnutou historií. Ale možná i díky moru, zničujícímu požáru a bombardování je dnes třetím nejvýznamnějším ekonomickým centrem na světě a cílem turistů z celého světa. Důvodů, proč se se v něm zabydlet alespoň na pár dní je poměrně dost. Svědčí o tom 27 milionů návštěvníků, kteří za rok Londýn navštíví. Jedním z nich byste mohla být právě vy.

Londýn doslova překypuje památkami a turistickými atrakcemi a budete-li si je chtít užít všechny, budete se do něj muset na nějaký čas přestěhovat. Během kratší návštěvy byste si však neměla nechat ujít návštěvu Britského muzea, které se pyšní celou řadou vzácných expozic (mimo jiné i originál rossetské desky). Za zmínku stojí i jeden z londýnských symbolů – 135 metrů vysoké Londýnské oko na jižním nábřeží Temže.

Mezi další pozoruhodná místa patří London Dungeon s více než 40 instalacemi výjevů z londýnské historie, Museum voskových figurín Madam Tussand, Čínská čtvrť, Big Ben, Westminsterský palác nebo Tower.

Zaleťte si do Londýna za hubičku!

Mohli bychom pokračovat velmi dlouho, ale místo toho vám prozradíme, kde hledat ty nejlevnější letenky Praha Londýn. Stačí, když do prohlížeče vyťukáte www.superlet.cz a pomocí intuitivního vyhledávače najdete nejvýhodnější alternativu. Služba Superlet umožňuje také vyhledávání hotelů, které vám ušetří spoustu času a peněz. Najděte si ubytování ještě před příletem a budete si moct vychutnat dovolenou bez toho, aniž byste se stresovali, zda bude vybrané ubytování volné. Pokud jsme vás Londýnem navnadili natolik, že jste se do něj rozhodla podívat, nezapomeňte nám napsat vaše zážitky a doporučení v komentářích! Foto: sxc.hu