Domů » Co na sebe během chladnějších jarních dní?
Móda

Co na sebe během chladnějších jarních dní?

Jaro je tady sice již několik týdnů, ale příroda si s námi stále zahrává. A to ve spojení s tím, že vysoké teploty stále ještě nejsou na denním pořádku. Jakým způsobem se zahřát a zároveň vypadat z módního hlediska dokonale? Přinášíme vám hned několik zajímavých tipů. Pojďme na ně. Začít musíme jasnou klasikou. Je to nabídka dámských svetrů, které se k jarnímu období dokonale hodí. Zapomeňte však na vytahané nevzhledné modely. Dnes je hitem střih, který dokonale padne vaší postavě. A jak je to s barvami? Pestrost a zajímavost je rozhodně cestou, se kterou zaručeně chybu neuděláte.

Zkusit lze také lehčí kabát

Ano, i ten může být v jarním období hitem. Především potom ráno a večer, kdy jsou teploty nejnižší. Kromě jarního kabátku můžete vyzkoušet také trendy tuniky a kardigany, které jsou v posledních letech také hitem. Pokud je něco charakterizuje, tak zcela určitě hrubší materiály, které slibují nejenom odolnost, ale slibují také to, že vás dokážou dokonale zahřát. V tomto směru chybu rozhodně také neuděláte, tím si můžete být jisti. A jak je to s designem? Zde platí, že je dobré volit spíše neutrální barvy, které jsou doplněny zajímavými elegantními vzory.

Co na volnočasové nošení?

Výše zmíněné možnosti přijdou vhod především ve chvíli, kdy se chystáte do práce, nebo do společnosti. Co si obléci ve chvíli, kdy se chystáte jenom tak ven? Mohou to být levné dámské mikiny, které jsou pro tento účel jako stvořené. I zde platí, že vás nemusí zklamat svým designem, primární důraz je však kladen na něco jiného. A t o na:

  • Nízkou pořizovací cenu
  • Pohodlnost a volnost střihů
  • Příjemný materiál na nošení

Nosit danou mikinu následně můžete při řadě příležitostí. Hitem jsou v poslední době i sportovní střihy, které se na jarní období hodí více než dobře. Vyzkoušejte je. A to nejenom v souvislosti s tím, že si půjdete zaběhat.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Pěkný článek. Já mohu ze své zkušenosti doporučit nový kvalitní e-shop s dámskou módou filimoda.cz

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!