Domů » Voda a hubnutí: Víme jak vám pomůže s odbouráním tuků!
Hubnutí a diety

Voda a hubnutí: Víme jak vám pomůže s odbouráním tuků!

Toužíte po krásné postavě, ale nemůžete se zbavit nevzhledné tukové tkáně, která vás trápí již delší dobu? Možná jste jen zapomněla na dodržování pitného režimu. Anebo snad nemáte ponětí o souvislosti vody a hubnutí? V tom případě se začtěte do následujících řádků. Prozradíme vám, jak může dodržování pitného režimu nastartovat rychlejší spalování tuků!

Voda tvoří přibližně 2/3 celkové hmotnosti těla a některé orgány jsou vodou tvořeny z ještě větší části. K nejdůležitějším úkolům vody patří transfer živin a detoxikace. Zároveň se v ní rozpouští vitamíny, napomáhá k regulaci tělesné teploty, promazává klouby a v neposlední řadě podporuje trávení.

Paradoxní je, že když organismu nedopřejete dostatek tekutin, začne vodu zadržovat. V opačném případě naopak zadržovanou vodu uvolní. Potěší vás, že velké množství zadržované vody je v oblasti pasu, kotníků a obličeje.

Ale kolik vody byste měla za den vypít? Přesné hodnoty jsou individuální, ale obecně se doporučuje 0,5 litru na každých započatých 15 kg tělesné hmotnosti. Množství tekutin v praxi ovlivňuje zdravotní stav, míra fyzické aktivity a další faktory.

Máte-li s dodržováním pitného režimu problém, protože vás nebaví neustále doplňovat zásoby PET lahví, pořiďte si aquamat. Zařízení disponuje barelem na vodu a dokáže vodu ochladit na osvěžující teplotu kolem 5°C.

Barel na vodu obsahuje přírodní a čistou vodu, která vašemu organismu prospěje. Je levnější a ekologičtější než PET lahve a chutná lépe než voda z kohoutku. Výdejník vody je nepostradatelný v kancelářích a stále častěji se objevuje i v domácnostech. Vybraná zařízení umí vodu ohřát, a sodobary dokonce vyrábí chutnou sodovku.

aquabary

Nezapomeňte se s námi podělit o vlastní zkušenosti s hubnutím při dodržování pitného režimu. Podařilo se vám shodit několik kilogramů za rekordně krátkou dobu?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!