Domů » Calvin Klein nadobro změní vaše představy o spodním prádle
Móda

Calvin Klein nadobro změní vaše představy o spodním prádle

Jméno Calvin Klein znají i lidé, kteří se o módu příliš nezajímají. Není se čemu divit, americký módní návrhář způsobil ve světě oblékání revoluci. Proslulý minimalista a mistr barev šokoval provokativními návrhy a pro jeho módní dům vytváří kolekce nejlepší světoví designéři. Značka Calvin Klein je fenomén, který si okamžitě spojíme se známými osobnostmi. V roce 1979 vyvolala herečka Brooke Shields skandál, když se na plakátech objevila pouze v džínách CK. Dalšími tvářemi značky se stal také David Beckham, Natalia Vodianova a Kate Moss, která v roce 1992 předvedla inovativní kolekci elastického prádla. No a je to právě spodní prádlo Calvin Klein, na které se zaměříme v následujících řádcích.

Sílu spodního prádla se nevyplácí podceňovat. Jde sice o část outfitu, kterou uvidí pouze váš partner, ale právě to je pádný důvod, proč na něm nešetřit. Chcete-li na něj udělat dojem svým vytříbeným vkusem, vsaďte na elegantní a pohodlná tanga Calvin Klein. Zaručeně ho dostanete přesně tam, kam chcete.

Značka Calvin Klein je legendou, která nikdy nezklame. Vytříbený minimalistický design, vysoce kvalitní materiály a maximální pohodlí. To jsou pádné argumenty, proč si neodpírat to nejlepší, co je v sortimentu spodního prádla k mání. Jakmile na vaší hrudi poprvé ucítíte komfort podprsenky CK, bude vám líto, že jste promarnila tolik času s prádlem jiných značek. Zní to příliš troufale? Nikoliv, charakter spodního prádla CK nelze dost dobře vyjádřit slovy.

A platí to i opačně. Dopřejte svému vyvolenému pohodlí a atraktivitu. Udělejte mu radost a pořiďte mu boxerky nebo pánské trenýrky Calvin Klein. Zapomeňte na jeho slova o tom, že na spodním prádle nezáleží. I on dozajista změní názor a okamžitě si značku zamiluje.

Inspiraci najdete v katalogu spodního prádla na www.pradlospodni.eu. Vyberte si ty nejstylovější kousky za skvělou cenu!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!