Domů » 3 tipy na nejlepší (a levné) dárky pro ženy
Dárky

3 tipy na nejlepší (a levné) dárky pro ženy

Dárky pro muže máte zřejmě v malíku, ale dost možná tápete nad tím, čím udělat radost svým kamarádkám. Čas plyne jako voda a ani se nenadějete a opět vám dorazí pozvánka na narozeninovou párty. Nedisponujete-li rozpočtem, který by vám umožnil nákup luxusních šperků a nechcete-li si udělat ostudu, dejte na naše zaručené tipy. Prozradíme vám, jak vybrat pěkný dárek pro ženy za pár korun!

1. „Luxusní“ kabelka Lojza Vytón

Dámy si potrpí na luxusní doplňky a pokud má oslavenkyně smysl pro humor, vykouzlete jí úsměv na rtech originální kabelkou Lojza Vytón. Jde o nejzdařilejší, nebo alespoň nejvtipnější, napodobeninu slavné značky, ale na rozdíl od „fejků“ je neskutečně stylová. Zároveň patří mezi praktické dárky pro ženy a bude kamarádce dělat společnost na nákupech nebo procházce po městě.

LV

2. Čokoládový fešák

Mezi oblíbené dárky pro ženy patří i nejrůznější „těšítka“. Tento fešák je ale z prvotřídní belgické čokolády, na které si oslavenkyně ráda smlsne. Připouštíme, že jde o poněkud intimní dárek – vaší nadřízené ho raději nedávejte.

ČF

3. Štěstí v květináči

Co je to štěstí? Muška jenom zlatá… Jenomže bez štěstíčka se zkrátka neobejdeme a vy ho můžete věnovat formou čtyřlístku pro štěstí. Darujte kamarádce květináč se speciálním kompostem a čtyřlístkovou cibulkou, ať si doma vypěstuje stoprocentně funkční a léty prověřený talisman sama. Proč pátrat na zahradě a hledat čtyřlístek, když si ho může oslavenkyně zasadit?

Čtyřlístek

Všechny výše zmíněné tipy jsme jsme vyhrabaly ve známém e-shopu Dárkoviny.cz, který je nabitý vtipnými i praktickými dárky pro ženy, muže i děti všech generací. Porozhlédněte se v nabídce dárků a dárečků i vy a načerpejte inspiraci. S dárky z Dárkovin nemůžete šlápnout vedle!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!