Zhubněte do plavek: Spíše než dieta pomůže změna jídelníčku

Blíží se plavková sezóna a my se ptáme, zdalipak jste na ni připravena? Tím rozhodně nemáme na mysli jen zbrusu nové plavky, ale především vaši figuru. Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc, dvoudílné plavky nejsou řešení! Měla byste se dostat ke kořeni problému a místo zakrývání faldíky shodit. Chcete-li se stát potěchou mužského oka a trnem v oku přítomných žen, opřete se do toho a začněte s hubnutím. Že jste již vše vyzkoušela, ale moc vám to nešlo? Prozradíme vám, jak zaručeně zhubnout do plavek!

Diety? Nejsou zdravé a nefungují

Možná se budete divit, ale nedoporučíme vám žádnou „zaručenou“ dietu, a to ze dvou prostých důvodů. Většina diet nelze držet dlouhodobě a navíc hrozí, že vašemu organismu začnou chybět potřebné látky a nakonec si přivodíte nepříjemné zdravotní potíže. Nebyla byste první, ani poslední... Jenomže když ne dieta, tak co vlastně?

Stačí změnit jídelníček a kila půjdou dolů

Nesmíte chtít zázraky. Zhubnete-li za dva dny pět kilo, počítejte s tím, že obratem naberete ještě o několik více. Zaměřte se na svůj jídelníček a celkově i životní styl, který vedete – nezdravá a nevyvážená strava je společně s nedostatkem pohybu smrtící kombinací (bohužel doslova). Ale aby vám zdravá strava chutnala, musí být pestrá a chutná. Jedině tak nebudete mít s dodržováním nového jídelníčku žádný problém a naopak se z něj budete těšit.

Odborníci ví o stravování hodně

Když máte porouchané auto, jedete do servisu. No a s nadbytečnými kily, se kterými si nedokážete poradit sami, můžete k odborníkovi na výživu. Výživový poradce se zaměří na váš současný zdravotní stav a zjistí příčiny vaší nadváhy. Díky bioimpendační analýze zjistí přesné složení vašeho těla (resp. Poměr vody, tuků a svalů) a poté vám sestaví jídelníček na míru. Chcete-li se objednat na první konzultaci, která je zcela zdarma, jednoduše vyplňte objednávkový formulář na http://snadne-hubnuti.eu. Nyní již víte, jak zhubnout do plavek a stále máte dost času. Jestli ho využijete, je jen na vás.

Publikováno: 30. 04. 2015

Kategorie: Hubnutí a diety | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: hubněte do plavek | jak zhubnout do plavek