Kruhový trénink Contours: Hubnutí a formování postavy pro KAŽDOU ženu

Na vytvarování a zpevnění postavy není nikdy příliš pozdě. Skutečně nezáleží na tom, kolik vám je let a dokonce ani na vaší aktuální hmotnosti a fyzické kondici. Pokud vás trápí nadváha a ráda byste dosáhla postavy, na kterou budete právem hrdá, máte šanci. Zapomeňte na nezdravé diety a zaměřte se na populární kruhový trénink Contours, který probíhá v síti fitness center po celé České republice. Cvičení je určeno pouze pro ženy a my vám prozradíme podrobnosti, které utvrdí vaše správné rozhodnutí.

Co je podstatou kruhového tréninku Contours?

Contours je speciální fitness program koncipovaný s ohledem na maximální efektivitu cviků. Umožňuje hubnutí a tvarování těla ve velmi krátkém čase. Jedna lekce trvá 30 minut, nicméně cvičit lze libovolně dlouhou dobu. Princip Contours spočívá v kombinaci aerobiku a cvičení na posilovacích strojích. Kruhový trénink probíhá pod dohledem kvalifikovaných trenérů na několika desítkách poboček. Trenéři svým svěřencům pomáhají s metodikou cvičení i se sestavením jídelníčku na míru. Ideální frekvence je minimálně dva tréninky týdně. A co říkají na kruhové cvičení ženy, které se již tréninků účastní? Přečtěte si contours zkušenosti.

Pracujte na své postavě společně s ostatními ženami

Možná vás od návštěvy fitness centra odrazovala myšlenka na cvičení společně s mužským osazenstvem. Pro ženu, která si je vědoma svých „nedostatků“, může být přítomnost mužského elementu rušivá a nepříjemná. Proto jsou kruhové tréninky contours určeny pouze pro ženy.
Tréninky jsou uzpůsobeny tak, aby účastnice nemusely čekat na stroj a mohly cvičit intenzivně. Stanoviště se mění každých 45 vteřin a během třicetiminutového tréninku si protáhnete všechny svaly.
Contours je zábava. Nezažijete nudu a úmornou dřinu typickou pro klasické cvičební programy. Nevěříte? Vyzkoušejte si první týden kruhového tréninku zdarma. Vašim prvním krokem k vysněné postavě a špičkové kondici je Contours objednávka online.

Publikováno: 17. 11. 2015

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: contours objednávka | contours zkušenosti | kruhový trénink contours