Domů » Nadešel čas se pořádně vyspat
Zdraví

Nadešel čas se pořádně vyspat

Snažíme se ušetřit na čem se dá, bohužel často i tam, kde bychom měli oželet i větší investici. Řeč je samozřejmě o zdraví, které ,na rozdíl od kočky, máme jen jedno. Zdaleka nejvíce však zanedbáváme náš spánek, respektive to, na čem spíme. Mezi hlavní příčiny nezdravého spánku totiž nepatří jen jeho délka a prostředí, ve kterém spíme – hlavním faktorem je zejména výběr matrace. Ty kvalitní jsou často poměrně drahé a my pak v touze ušetřit spíme na něčem, co se nehodí ani pro odpolední siestu. My vám však dokážeme, že i zdravotní matrace lze koupit za přijatelnou cenu.

Nechte si poradit od Dr.Sleepa

Výběrem vhodné matrace dosáhneme až nečekaných výsledků. Trpíte-li bolestmi hlavy a páteře a navíc si věčně připadáte nevyspalí, na vině by mohla být právě matrace. Vyhoďte ji a poohlédněte se po nové – z dlouhodobého hlediska si totiž spánkem na nekvalitní matraci zaděláváte na vážné zdravotní komplikace. Pokud si s výběrem nevíte rady, využijte poradnu Dr.Sleepa, kterou najdete na webových stránkách drsleep.cz. Odborník na slovo vzatý vás nasměruje na matraci, která bude vyhovovat vašim specifickým požadavkům. Každý z nás totiž preferuje něco jiného a komu vyhovuje matrace z bio pěny, nemusí vyhovovat ta z latexu apod.

Využijte akcí a ušetřete až polovinu ceny

Chcete-li však přeci jen ušetřit a navíc nedělat kompromisy s ohledem na kvalitu, mohla by vás zajímat matrace akce, kterou najdete v internetovém obchodě marace-best.cz. Společnost Matrace BEST s.r.o. se chlubí skutečně širokým sortimentem matrací, při čemž u některých typů je matrace 1+1 zdarma. Ke každé matraci dostanete navíc polštář zdarma a při nákupu nad 4000,- nebudete muset platit poštovné. Mimo jiné zde seženete i atypické matrace 160×200, které nejsou tak rozšířené, jako menší rozměry.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!